Uždraustas vaisius: aiškėja „Huawei“ flagmano kamerų savybės

Uždraustas vaisius: aiškėja „Huawei“ flagmano kamerų savybės

Lukas Snarskis

2021-07-21, 13:00

Kinijos kompanijos „Huawei“ planai pristatyti naujuosius „P50“ serijos išmaniuosius telefonus jau kuris laikas apgaubti nežinia. Niekam ne paslaptis, jog bendrovė išgyvena ne pačius geriausius laikus, o telefonų gamyba yra itin komplikuota dėl JAV pritaikytų sankcijų.

Kalbos apie „Huawei P50“ serijos pristatymą sklando jau ganėtinai ilgai, o šiandien, pagaliau, sulaukėme ir oficialių naujienų. Kompanijos vadovas Richardas Yu oficialiai patvirtino, kad pristatymas įvyks liepos 29 dieną, kaip ir buvo šnekama šį savaitgalį. Apie tai jis patvirtino socialiniame tinkle „Weibo“.

Sutaupykite net 102€ pirkdami Roidmi Eve Plus robotą-siurblį

Vos tik paaiškėjus oficialiai „Huawei“ flagmanų pristatymo datai – internete pasipylė ir nemažai naujos informacijos apie jų savybes. Vakar pasklido ir detalesnės „Huawei P50 Pro“ išmaniojo telefono kamerų galimybės.

Jau žinoma, kad „Huawei“ šiame įrenginyje panaudos teleobjektyvą, kuris galės pasiūlyti 5x priartinimo galimybę, o greta jo rasime ir itin plataus kampo sensorių. Remiantis pasirodžiusia informacija, šios dvi kameros bus identiškų savybių kaip, kad tos, kurios naudojamos praėjusių metų flagmane. Tiesa, išlieka neaišku ar bus naudojami tie patys objektyvai ar ne.

Deja, tačiau kol kas nėra jokios informacijos apie pagrindinę „Huawei P50 Pro“ flagmano kamerą. Tai yra neabejotinai įdomiausia šio telefono dalis. Kaip bebūtų, iki pristatymo liko kiek daugiau nei savaitė, todėl reikėtų neatmesti galimybės, kad daugiau gandų apie „Huawei“ naujienų kameras paaiškės jau visai netrukus.

Huawei-P50-Pro-kamera-specs

Primename, kad šiemet „Huawei“ turėtų pristatyti tris šios flagmanų serijos modelius – tai „Huawei P50“, „P50 Pro“ bei „Huawei P50 Pro+“. Informacija apie šiuos kinų įrenginius sklinda nuo pat šių metų pradžios, tačiau jokios oficialios informacijos nėra iki šiol. Kol kas yra žinoma tik tai, jog šie flagmanai veiks su „HarmonyOS 2“ operacinės sistemos versija. Tai neabejotinai bus didžiausias šių telefonų išskirtinumas. Žinoma, papildomo atspalvio prideda ir „Qualcomm“ procesorių panaudojimas.

Kaip žinia, JAV pritaikytų sankcijų dėka, „Huawei“ iš esmės nebegali gaminti „Kirin“ procesorių, o vienintelė alternatyva – naudoti „Qualcomm“ lustus, tačiau be 5G modemų. Būtent tokiu procesoriumi ir bus aprūpintas naujasis „Huawei P50“. Akivaizdu, jog „Huawei“ nebeturi reikiamo kiekio „Kirin“ lustų ir dėl šios priežasties priversti ieškoti alternatyvos.

Kiek anksčiau buvo skelbiama, jog standartinis „Huawei P50“ serijos modelis turėtų pasižymėti 6,3 colių įstrižainės ekranu su 90 Hz ekrano atsinaujinimo dažniu, o „Pro“ variantas turės 120 Hz dažnį. „Huawei P50“ išmanusis telefonas taip pat turės 66W greitojo įkrovimo palaikymą, o belaidžiu būdu bus galimas 50W įkrovimas.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas