Vienas populiariausių „Samsung“ vidutiniokų sulauks atnaujinimo, aiškėja pagrindinės jo savybės

Vienas populiariausių „Samsung“ vidutiniokų sulauks atnaujinimo, aiškėja pagrindinės jo savybės

Lukas Snarskis

Pietų Korėjos milžinė „Samsung“ jau ruošiasi naujiems metams, o tai sufleruoja ir vis daugėjančios informacijos apie kitąmet debiutuosiančius išmaniuosius telefonus. Didžiausias telefonų gamintojas pasaulyje ketina pristatyti atnaujintą „Galaxy A52“ modelio variantą, kuris turėtų būti žinomas kaip „Samsung Galaxy A53“.

Dar nepristatytas „Galaxy A53“ modelis buvo aptiktas „Geekbench“ platformoje, kas mums leidžia pažvelgti į pagrindines šio įrenginio savybes. Visų pirma, šis išmanusis telefonas turi „SM-A536U“ modelio numerį. Nutekėjusi informacija leidžia daryti išvadą, jog šis produktas veiks su „Exynos 1200“ procesoriumi, o taip pat turės 6 GB operatyviosios (RAM) atminties bei atkeliaus su jau įdiegta „Android 12“ operacine sistema.

Samsung Galaxy A52 5G Dual 128GB Black (Juodas)

galaxy-a52-a72-awesome-unpacked

Remiantis „Geekbench“ duomenimis, „Samsung Galaxy A53“ vieno branduolio testuose rinko maždaug 686 taškus, o kelių branduolių testavimų metu – 1874. Vertėtų prisiminti, jog iš anksčiau jau yra žinoma, kad šis išmanusis telefonas turės 6,5 colių įstrižainės ekraną su Full HD+ raiška bei 120 Hz atsinaujinimo dažniu. „Samsung“ naujiena taip pat turėtų būti aprūpinta 5000 mAh talpos baterija su 25W greituoju įkrovimu.

Galaxy_A53_geekbench

Verta paminėti ir tai, jog išmanusis telefonas bus aprūpintas atsparumo dulkėms ir vandeniui savybėmis, ką įtvirtins IP67 saugumo sertifikatas. „Galaxy A53“ modelio nugarėlėje rasime keturias kameras, o pagrindinė jų turės 64 MP raiškos vaizdo jutikliu aprūpintą objektyvą. Kaip jau minėjome, šis išmanusis veiks su „Android 12“ operacine sistema bei „One UI 4.0“ vartotojo sąsaja.

Samsung Galaxy A52 Dual 128GB Black (Juodas)

Kol kas išlieka neaišku, kada „Samsung“ galėtų pristatyti šią naujieną, tačiau tai turėtų įvykti kitų metų pradžioje.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Temos: Samsung

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Susiję įrenginiai

Samsung Galaxy A52s 5G

Samsung Galaxy A52s 5G

6,5 colio
4500 mAh

Išleista: 2021 rugpjūtis

Samsung Galaxy A52

Samsung Galaxy A52

6,5 colio
4500 mAh

Išleista: 2021 kovas

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas