„Vivo“ pademonstravo unikalius „V23“ serijos telefonus: dizaino sprendimai, kokių dar nebūsite matę niekur kitur

„Vivo“ pademonstravo unikalius „V23“ serijos telefonus: dizaino sprendimai, kokių dar nebūsite matę niekur kitur

Lukas Snarskis

Kinijos kompanija „Vivo“ kasmet pristato daugybę įvairių išmaniųjų telefonų, kurie pasirodo skirtinguose regionuose. Ne visi šio gamintojo produktai atkeliauja į Europą, ar juolab, tampa prieinami lietuviams, tačiau tai ką Indijoje pademonstravo bendrovės atstovai – turėtų patikti daugeliui.

Trečiadienį buvo pristatyti naujieji „Vivo V23“ serijos išmanieji telefonai, o jų bus du – standartinis „V23“ ir „V23 Pro“ modeliai. Ryškiausias abiejų šių įrenginių bruožas – tai asmenukių kameros bei išskirtinis dizainas, kokio telefonuose dažnai nepamatysime.

Vivo Y72 5G 128GB Graphite Black (Juodas)

Vivo-V23-spalvos

„Vivo V23“ serijos išmanieji telefonai aprūpinti dizaino sprendimu, kuris bus žinomas kaip „Fluorite AG Glass“, kuris, gamintojo teigimu, suteiks itin malonų matinį užbaigimą, šio stiklo paviršiuje. Abu modeliai turės juodą arba auksinę spalvą, o pastaroji gali pakeisti savo spalvą tuomet, kai yra nukreipiama į saulę. Šis efektas veiks maždaug 5-6 minutes.

Naujasis „Vivo V23“ modelis bus aprūpintas 6,44 colių įstrižainės AMOLED ekranu su Full HD+ raiška bei 90 Hz atsinaujinimo dažniu, o „Pro“ modelis turės lenktais kraštais pasižymintį 6,56 colių įstrižainės ekraną su 90 Hz atsinaujinimo dažniu. Abu šie įrenginiai priekinėje dalyje turės dvi kameras – 50 MP raiškos vaizdo jutikliu aprūpinta pagrindinė ir 8 MP plataus kampo.

Vivo-V23-Pro-specs

Standartinis „Vivo V23“ modelis veiks su „MediaTek Dimensity 920“, o „Pro“ variantas naudos „Dimensity 1200“ lustą. Abu šie išmanieji telefonai turės 8 GB arba 12 GB operatyviosios (RAM) bei 128 GB arba 256 GB vidinės atminties. „Vivo V23“ veikimą palaikys 4200 mAh talpos baterija su 44W greituoju įkrovimu, o galingesnis modelis aprūpintas 4300 mAh talpos akumuliatoriumi.

„Vivo V23“ nugarėlėje mes rasime tris kameras, o pagrindinė jų turės 64 MP raiškos vaizdo objektyvą. Greta rasime 8 MP plataus kampo bei 2 MP makro sensorius. „Vivo V23 Pro“ turės kone identiškus objektyvus, tačiau skirsis pagrindinis jų. Šiame variante rasime 108 MP sensorių.

Vivo-V23-specs

Pranešama, kad pigiausias „Vivo V23“ modelis kainuos nuo 355 eurų, o „Pro“ modelį bus siūloma įsigyti už maždaug 460 eurų. Bent jau kol kas, abu šie „Vivo“ įrenginiai bus parduodami tik Indijos rinkoje, o apie jų pasirodymą kituose regionuose – informacijos nėra.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Temos: Vivo

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas