Telefonai

„Xiaomi“ dar šiemet gali nustebinti daugelį mūsų: 2024 metų flagmanai gali debiutuoti gerokai anksčiau nei įprastai

Kinijos kompanija „Xiaomi“ kasmet pristato gausybę įvairių produktų – nuo dantų šepetukų iki elektrinių dviračių. Niekam ne paslaptis, jog šios bendrovės įrenginiai daug dėmesio susilaukia ir Lietuvoje, o populiariausi – išmanieji telefonai.

„Xiaomi“ dar šiemet gali nustebinti daugelį mūsų: 2024 metų flagmanai gali debiutuoti gerokai anksčiau nei įprastai

„Xiaomi“ jau kuris laikas ruošiasi naujųjų 2024 metų flagmanų pristatymui, o bendrovės gerbėjai su nekantrumu laukia kada jie debiutuos. Jau netrukus turėtų įvykti „Xiaomi 13T“ serijos įrenginių pristatymas, tačiau dabar pasirodė ir naujų pranešimų apie „Xiaomi 14“ serijos išmaniuosius telefonus.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

Remiantis naujausia informacija, „Xiaomi“ ketina paankstinti naujausių savo flagmanų pristatymai ir Kinijoje jie gali debiutuoti dar lapkričio pradžioje. Šaltiniai Kinijoje skelbia, jog pristatymas gali įvykti dar prieš lapkričio 11 dieną. Priminsime, jog pernai „Xiaomi 13“ modeliai buvo pristatyti gruodžio 14 dieną.

Kaip ir įprasta, „Xiaomi“ turėtų pristatyti bent du modelius – tai „Xiaomi 14“, o taip pat ir „Xiaomi 14 Pro“. Tiesa, lapkričio mėnesį įvyksiantis pristatymas turėtų būti skirtas Kinijos rinkoje, o Europą jie pasieks kiek vėliau – veikiausiai vasario mėnesį.

Jau yra žinoma, jog „Xiaomi 14“ serijos išmanieji telefonai veiks su „Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3“ procesoriumi, kuris turėtų debiutuoti šį rudenį. Dabar aiškėja, kad įrenginiai taip pat pasiūlys iki 1 TB vidinės atminties. Palyginimui, „Xiaomi 13“ serija siūlo iki 512 GB siekiančias vidines talpyklas. Aiškėja ir kai kurios kamerų savybės.

Remiantis naujausia informacija, „Xiaomi 14“ turės 50 MP raiškos vaizdo jutikliu aprūpintą pagrindinę kamerą. Pastarojo dydis sieks 1/1.28 colio. Vertėtų pastebėti, jog šių metų flagmanas naudoja tokios pačios raiškos objektyvą, tačiau jo dydis – kiek mažesnis ir siekia 1/1.49 colio. Kitos kameros turėtų išlikti daugiau mažiau panašios kaip ir „Xiaomi 13“ serijos modeliuose.

Tai ne pirmas kartas, kuomet pasirodo informacija apie „Xiaomi“ ruošiamus naujuosius flagmanus. Dar visai neseniai buvo skelbiama, jog „Xiaomi 14“ turės 4 860 mAh bateriją ir palaikys 90 W įkrovimą. Tuo tarpu, „Xiaomi 14 Pro“ turės kiek didesnę 5 000 mAh bateriją ir pasiūlys 120 W greitojo įkrovimo galimybe.

Šaltinių teigimu, abu „Xiaomi 14“ serijos flagmanai turėtų pasiūlyti ir 50W belaidžio įkrovimo galimybę. Verta pastebėti, jog ši informacija atskleidžia ir tai, jog 2024 metų bendrovės flagmanai turės kiek didesnes baterija nei jų pirmtakai. Priminsime, jog „Xiaomi 13“ turėjo 4 500 mAh bateriją su 67 W greitu įkrovimu.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Temos

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas