Telefonai

„Xiaomi“ fiksuoja fantastiškus rezultatus: užfiksuotas telefonų pardavimų augimas bei daugybių kitų pozityvių rodiklių

Kinijos milžinė „Xiaomi“ šiuo metu rikiuojasi trečioje populiariausių išmaniųjų telefonų gamintojų sąrašo vietoje. Šios bendrovės įrenginiai didelio dėmesio sulaukia ne tik Kinijoje, bet ir visoje Europoje, o pamilti juos spėjo ir lietuviai. Niekam ne paslaptis, jog šios bendrovės produktuose veikia ir MIUI vartotojo sąsaja.

„Xiaomi“ fiksuoja fantastiškus rezultatus: užfiksuotas telefonų pardavimų augimas bei daugybių kitų pozityvių rodiklių

„Xiaomi“ paskelbė savo 2023 m. pirmojo ketvirčio finansinę ataskaitą ir Kinijos gamintojo, kuris taip pat ketina prisijungti prie ETP rinkos, skaičiai atrodo daug žadantys. Nuo 2023 m. sausio iki kovo mėnesio bendrovė turėjo 594,8 mln. aktyvių vartotojų, o kai buvo paskelbtas pranešimas, skaičius pasiekė 600 mln.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

Išmaniųjų telefonų įmonė pasiekė 35 mlrd. CNY, kas yra šiek tiek mažiau nei 4,6 mlrd. eurų, pajamų ir pirkėjams pristatė 30,4 mln. įrenginių. Vidutinė kaina produktų kaina siekė maždaug 150 eurų, o šis rodiklis padidėjo 2,7 proc., lyginant su ankstesniu ketvirčiu.

2023 metų pirmąjį ketvirtį „Xiaomi“ užėmė trečią vietą su 11,3 proc. rinkos dalimi, tačiau pirmaujantys „Apple“ ir „Samsung“ nuo sausio iki kovo klientams pristatė beveik dvigubai daugiau telefonų.

Vietinėje rinkoje, lyginant su ankstesniu ketvirčiu, bendrovės rezultatai pagerėjo 22,2 proc. pagal parduotų vienetų skaičių, tačiau „Vivo“ sugebėjo ją pranokti ir „Xiaomi“ atsidūrė ketvirtoje vietoje. „Apple“ buvo pirmoji, o „Oppo“ – antroje vietoje.

Bendros pajamos buvo 59,5 mlrd. CNY, kas yra maždaug 7,74 mlrd. eurų, o pakoreguotas grynasis pelnas buvo 3,2 mlrd. CNY, beveik 413 mln. eurų, tačiau jei įtrauksime išlaidas, susijusias su išmaniųjų elektromobilių verslu, iš tikrųjų šis skaičius buvo maždaug 137 mln. eurų.

„Xiaomi“ yra įmonė, kuri taip pat investuoja į įrenginių dirbtinį intelektą (AIoT) – prijungtų įrenginių skaičius išaugo iki 618 mln., o 12,3 mln. vartotojų turi 5 ar daugiau tokių įrenginių. Pajamos iš išmaniosios stambios buitinės technikos, pvz., šaldytuvų, oro kondicionierių ir skalbimo mašinų, per metus padidėjo 60 proc. Buvo pristatyta 2,8 milijono televizorių, todėl „Xiaomi“ pateko tarp 5 geriausių išmaniųjų televizorių kompanijų.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

atnaujinta 2023-06-21, 12:42

Temos

1 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas