„Xiaomi“ ir vėl drebins telefonų rinką: netrukus atnaujins išskirtinę įrenginių seriją

„Xiaomi“ ir vėl drebins telefonų rinką: netrukus atnaujins išskirtinę įrenginių seriją

Lukas Snarskis

2021-09-01, 15:00

„Xiaomi CC“ įrenginių serija paprastai buvo į dizainą ir asmenukes orientuota išmaniųjų telefonų linija, tačiau šie įrenginiai buvo skirti tik Kinijai ir daugiau nei metus laiko nematėme apie ją naujų žinių. Dabar nutekėjusi informacija iš Kinijos nurodo, kad naujasis „Xiaomi CC11“ turėtų netrukus turėtų nugulti parduotuvių lentynose.

„Weibo“ platformoje pasirodė pirmosios „Xiaomi CC11“ techninės specifikacijas, kurios atskleidžia, kad šiame įrenginyje rasime „Qualcomm Snapdragon 778G“ mikroschemų rinkinį kartu su 6,55 colių įstrižainės 90 Hz OLED ekranu ir 4200 mAh talpos baterija su greituoju 33W įkrovimu. Pranešama, kad išmanusis telefonas taip pat įgaus 64 MP raiškos trigubą galinės kameros sistemą ir 20 MP raiškos priekinę kamerą.

Xiaomi Mi Note 10 Dual 128GB Aurora Green (Žalias)

Xiaomi-CC11

„MySmartPrice“ pastebėjo informaciją Kinijos ryšio sertifikavimo agentūroje TENAA, kuri taip pat nurodo, kad „Xiaomi CC11“ turės net tris versijas – 6, 8 ir 12 GB RAM bei 128, 256 ir 512 GB atminties pasirinkimus, su galimybe išplėsti naudojantis „microSD“ kortele. TENAA informacija taip pat patvirtina kai kurias vartotojo atskleistas technines specifikacijas. Konkrečiau kalbant, būtų galima išskirti 2,4 GHz spartos aštuonių branduolių mikroschemų rinkinys, tokias pačias specifikacijos turi ir „Snapdragon 778G“ lustas, taip pat 64 MP raiškos pagrindinę kamerą bei 20 MP raiškos asmenukėms skirtą kamerą.

CC11

Visgi, aktualesnis klausimas yra tai, ar šis telefonas iš tikrųjų paliks Kiniją bei bus pasiūlytas ir kitose šalyse, ar užsiliks būtent čia, kaip ir ankstesni „Xiaomi CC“ serijos modeliai. Tačiau jau dabar galima pastebėti išimčių, kadangi „Mi CC9 Pro“ paliko Kiniją ir pasaulinėse rinkose buvo žinomas kaip „Xiaomi Mi Note 10 Pro“.

Kitaip tariant, yra precedentas, kai „Xiaomi CC“ telefonai bus pradėti naudoti kaip „Mi Note“ įrenginiai arba „Mi A“ serijos telefonai kituose regionuose. Tačiau per pastaruosius dvejus metus nematėme daug „Android One“ įrenginių, todėl šių tikėtis, greičiausiai, neverta. Taip pat gali būti, kad jei „Xiaomi“ visgi nusprendė pristatyti išmanųjį telefoną platesnesnėms rinkoms, šis turėtų būti pavadintas kitu pavadinimu.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas