„Xiaomi“ ketina driokstelėti: mobilioji fotografija gali būti pakelti į visiškai naują lygmenį

„Xiaomi“ ketina driokstelėti: mobilioji fotografija gali būti pakelti į visiškai naują lygmenį

Lukas Snarskis

2021-09-02, 08:30

Per pastaruosius trejus metus, Kinijos milžinė „Xiaomi“ itin plačiai naudojosi įvairiais 108 MP raiškos jutikliais, įskaitant ir tuos, kuriuos galima rasti bendrovės flagmanuose „Mi 11“ ir „Mix 4“. Tačiau kartu su šiais objektyvais ir toliau buvo naudojami gana žemos skiriamosios gebos jutikliai, labai dažnai teturintys 13 MP raiškos diapazoną.

Naujausia informacija atskleidžia, kad „Xiaomi Mi 12“, kuris turėtų būti pristatytas šių metų pabaigoje, pasižymės gerokai atnaujintomis kameromis. Šis flagmanas naudos trigubą 50 MP raiškos objektyvų sąranką, teigia šaltiniai Kinijoje. O tai reiškia, kad išvysime 50 MP raiškos pagrindinę, 50 MP raiškos itin plataus kampo ir 50 MP raiškos teleobjektyvo kameras.

Xiaomi Mi 11 Lite 5G 128GB Truffle Black (Juodas)

Pastarasis tariamai naudos 5 kartų periskopinį priartinimą. Teigiama, kad „Xiaomi“ turi veikiantį 10 kartų „periskopą“, tačiau toks židinio nuotolis šiuo metu yra nepraktiškas – 5x objektyvas kartu su didelės skiriamosios gebos jutikliu tikrai sugebės užtikrinti sklandų, aukštos kokybės priartinimą 5–10 kartų diapazone.

Kiek anksčiau, sklandė gandai apie būsimą „Samsung“ 200MP raiškos vaizdo jutiklį, tačiau spėjama, kad šis bus, greičiausiai, skirtas „Xiaomi Mi 12 Ultra“ įrenginiui. Kinijos bendrovė vis dar yra 12 serijos modelių dizaino testavimo stadijoje, kaip įspėja „DCS“, tad galutinė techninė specifikacija gali ir kiek skirtis.

Xiaomi Mi 11 5G Dual 256GB Horizon Blue (Mėlynas)

Neseniai „Xiaomi“ konkurentas „ZTE“ pristatė „Axon 30 Ultra“ išmanųjį telefoną su triguba 64 MP raiškos kamera, nors šio įrenginio „periskopas“ turėjo tik 8 MP raiškos jutiklį. Verta pastebėti, kad trečioji 64 MP raiškos kamera turėjo 35 mm objektyvą, kuris sugebėjo pasiūlyti minimalų optinį priartinimą. Tuo tarpu „Xiaomi Mi 11 Ultra“ išmanusis telefonas turi vieną „periskopą“ su 48 MP raiškos vaizdo jutikliu, o taip pat ir 50 MP raiškos pagrindinę ir 48 MP raiškos plataus kampo kamerą.

Šiaip ar taip, tikimasi, kad „Xiaomi 12“ turės LTPO AMOLED ekraną su adaptyviu atnaujinimo dažniu, veikiančiu 1–120 Hz dažnio diapazone. Taip pat šiuose įrenginiuose rasime naujus „Qualcomm Snapdragon 898“ mikroschemų rinkinius su LPDDR5X operatyviosios (RAM) atminties lustais.

Kaip jau minėjome, „Xiaomi Mi 12“ serijos išmanieji telefonai turėtų būti pristatyti dar šių metų pabaigoje, o prekyboje jie pasirodys 2022 metų pradžioje.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Susiję įrenginiai

Xiaomi Mi 11

Xiaomi Mi 11

6,81 colio
4600 mAh

Išleista: 2020 gruodis

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas