Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

„Xiaomi“ ketina keisti kryptį: telefonai nebebus vienintelis prioritetas

„Xiaomi“ ketina keisti kryptį: telefonai nebebus vienintelis prioritetas

Dainius Martinkus

2021-02-17, 09:35

Turbūt niekam nereikia pristatinėti kinų milžinės „Xiaomi“. Ši kompanijai puikiai žinoma visame pasaulyje, o ypač Lietuvoje - jos gaminamus išmaniuosius ir paspirtukus turi dažnas lietuvis. Vis dėlto šiais metais kompanija nusprendė pakeisti kryptį ir maksimalų dėmesį skirti ne tik telefonams, bet ir išmaniųjų namų prietaisams, kurių šiemet bus pristatyti daugiau nei bet kada anksčiau.

home_appl

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

Pranešimas apie plečiamų įrenginių gamą buvo paskelbtas Kinijoje populiarioje socialinėje „Weibo“ platformoje. Jame teigiama, kad įmonė, dar labiau plėsis kurdama išmaniųjų namų infrastruktūrą. Ketinama pristatyti daug namų apyvokos prietaisų, kuriuos galėsime valdyti telefonu per mobiliąsias programėles. Ypatingas dėmesys planuojamas skirti Kinijos rinkai, tad tikėtina, kad ne visi įrenginiai bus siūlomi Vakaruose. Tiesa, tai neturėtų stebinti, nes „Xiaomi“ jau ir taip gali pasigirti plačiu namams pritaikytų prietaisų sąrašu: dulkių siurbliai, svarstyklės, išmanieji el. kištukai, įvairūs jutikliai ir t. t.

robot-vacuum

Deja, kol kas nėra žinoma, kokie įrenginiai bus pristatyti, bet, žinodami, koks platus „Xiaomi“ prekių asortimentas, galime tikėtis kad didžioji dalis prietaisų bus atnaujintos senųjų įrenginių versijos, o nauji produktai neturėtų sudaryti didelės rinkos dalies. Galime tikėtis, kad nauji gaminiai galimai palaikys 5G ryšio technologija, turint omenyje, kad nemaža dalis rinkoje esančių išmaniųjų telefonų taip pat palaiko šį ryšio standartą.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas