„Xiaomi“ leis išplėsti jūsų telefono operatyviąją atmintį (RAM): pakaks paspausti mygtuką nustatymuose

„Xiaomi“ leis išplėsti jūsų telefono operatyviąją atmintį (RAM): pakaks paspausti mygtuką nustatymuose

Leonardas Sindaravičius

, atnaujinta 2021-05-26, 10:38

Operatyvinės atminties kiekis ir jo praplėtimas pastaruoju metu susilaukia vis daugiau kalbų tarp išmaniųjų telefonų entuziastų. Pavyzdžiui „Vivo X60 Pro+“ suteikia galimybę panaudoti saugyklos atmintį operatyvinei atminčiai praplėsti - tam galima priskirti iki 3GB. Ties panašia funkcija jau dirba ir didžiausia kinų telefonų gamintoja „Xiaomi“.

gsmarena_002

Vienas iš šios technologijų milžinės įrenginių savininkų besigilindamas į „MIUI 12“ (taip vadinama „Xiaomi“ telefonų vartotojo sąsaja) išeitinį kodą (angl. „source code“) atrado užslėptą funkciją, pavadinimu „Memory Extension“. Paslėpta funkcija atlieka identišką darbą, kaip ir minėtame „Vivo X60 Pro+“, tačiau yra apribota iki vos 1GB. Kol kas norint pasiekti ir pasinaudoti atminties praplėtimo funkcija reikia nemenkai panagrinėti programos kodą.

Tikėtina, kad operatyvinės atminties praplėtimo funkcija oficialiai pasirodys naujesnėse „MIUI“ versijose, tad belieka viltis, kad ji pasieks ir senesnius „Xiaomi“ telefonus. Būtent pastariesiems tokia funkcija praverstų labiausiai - jie turi mažiausiai atminties ir tai yra viena iš suprastėjusio veikimo priežasčių. Vis dėlto esminis atminties praplėtimo tikslas yra pagerinti kelių užduočių vienu metu atlikimą - tai reiškia, kad galima turėti daugiau atvertų aplikacijų ir naudotis jomis be nepageidaujamų trikdžių.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas