„Xiaomi Mi 11T“ išsiskirs ilgesniu „Android“ palaikymu: tai gali būti geras ženklas ir kitų „Xiaomi“ telefonų savininkams

„Xiaomi Mi 11T“ išsiskirs ilgesniu „Android“ palaikymu: tai gali būti geras ženklas ir kitų „Xiaomi“ telefonų savininkams

Lukas Snarskis

2021-09-09, 16:10

Praėjusiais metais „Xiaomi“ pristatė nemažai dėmesio sulaukusią išmaniųjų telefonų seriją „Mi 10T“. Beveik prieš metus pristatyta serija netrukus sulauks atnaujinimo, o internete, jau bent keletą savaičių, sklinda įvairiausi gandai apie „Mi 11T“ pristatymą.

Dar praėjusią savaitę paaiškėjo, kad „Xiaomi“ rengia spaudos konferenciją, kuri įvyks rugsėjo 15 dieną. Ir nors iš pradžių kompanijos atstovai neskelbė, jog būtent „Xiaomi Mi 11T“ serijos išmanieji telefonai bus pademonstruoti, tačiau dabar tokia informacija buvo patvirtinta ir oficialiai. Negana to, Kinijos milžinės atstovai pasidalino ir puikiomis naujienomis, susijusiomis su naujais įrenginiais.

Xiaomi Mi 10T 5G Dual 128GB Black (Juodas)

Mi-11T-pristatymas

„Xiaomi“ atstovai paskelbė, kad naujieji „Xiaomi Mi 11T“ ir „Mi 11T Pro“ išmanieji telefonai sulauks ne trijų didžiųjų „Android“ operacinės sistemos atnaujinimų, o saugumo papildiniai šiuos flagmanus pasieks ketverius metus. Tai turėtų būti ganėtinai džiugios naujienos ne tik tiems, kurie planuoja įsigyti šios serijos įrenginius, tačiau ir daugeliui kitų „Xiaomi“ telefonų savininkų.

Nors bendrovės išplatintame pranešime teigiama, kad ilgesnis išmaniųjų telefonų palaikymas bus pasiūlytas tik rugsėjo 15 dieną pasirodantiems „Xiaomi“ flagmanams, tačiau gamintojas neatsisako minties analogišką sprendimą priimti ir su anksčiau išleistais modeliais. Tiesa, kompanijos atstovų teigimu, tam reikia papildomai įsivertinti galimybes.

Xiaomi Mi 10T Pro 5G Dual 128GB Black (Juodas)

Mi-11T-palaikymas

„Nuolat tobulėjant išmaniųjų telefonų viduje naudojamiems komponentams, tokių įrenginių veikimo ciklas nuolatos auga, o tai reiškia, kad vartotojai neprivalo taip dažnai keisti savo įrenginio kaip, kad anksčiau. Dėl šios priežasties vis daugiau vartotojų prioritetą skiria būtent programinės įrangos atnaujinimams.“,- kalbėjo „Xiaomi Internetional“ produktų ir technologijų vadovas Albertas Shanas.

Tiesa, kalbant apie seniau išleistų išmaniųjų telefonų programinės įrangos palaikymo pratęsimą, A.Shanas pažymėjo, kad tai nėra tokia lengva užduotis, tačiau pastebėjo, jog tai itin svarbu vartotojams, todėl jų poreikių patenkinimas yra vienas iš „Xiaomi“ prioritetų.

Grįžtant prie rugsėjo 15 dieną debiutuosiančių „Xiaomi Mi 11T“ išmaniųjų telefonų, vertėtų paminėti, jog jau yra žinoma dalis pagrindinių specifikacijų. Pranešama, kad naujasis „Mi 11T“ modelis turės dvi atminties konfigūracijas – tai 8 GB operatyviosios (RAM) ir 128 GB vidinės atminties arba 8 GB ir 256 GB. Pirmasis variantas turėtų kainuoti 746 eurus, o antrojo modelio kaina sieks maždaug 778 eurus. Pirkėjai taip pat galės pasirinkti iš trijų skirtingų spalvų – tai baltos, pilkos bei mėlynos.

Xiaomi-Mi-11T

Analogiškus atmintinių variantus turės ir „Xiaomi Mi 11T Pro“ išmanusis telefonas, kuris kainuos, atitinkamai, 896 eurus ir 929 eurus. Skelbiama, kad šis įrenginys taip pat turės tris spalvų opcijas, kurios bus identiškos standartiniam modeliui, tačiau daugiau informacijos apie šio įrenginio dizainą neatskleidžiama.

Primename, jog prieš kelias savaites, „Xiaomi Mi 11T“ buvo pastebėtas FCC duomenų bazėje. Spėjama, kad „Xiaomi Mi 11T“ turės 6,8 colių įstrižainės ekraną. Pateiktos išmaniojo telefono nuotraukos atskleidžia, jog nugarėlėje rasime ganėtinai didelį kamerų stačiakampį, kas jau tampa savotiška „Android“ įrenginių mada.

Kaip jau minėjome, šių išmaniųjų telefonų pristatymas įvyks rugsėjo 15 dieną, 15:00 val. Lietuvos laiku. Tiesioginę renginio transliaciją galėsite stebėti mūsų portale, o taip pat čia rasite ir visą naujausią informaciją apie šiuos produktus.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!
Temos: AndroidMIUI

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Susiję įrenginiai

Xiaomi 11T

Xiaomi 11T

6,67 colio
5000 mAh

Išleista: 2021 rugsėjis

Xiaomi 11T Pro

Xiaomi 11T Pro

6,67 colio
5000 mAh

Išleista: 2021 rugsėjis

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas