„Xiaomi“ netrukus nustebins daugelį: 2024 metų bendrovės flagmanai debiutuos gerokai anksčiau nei įprasta

Kinijos kompanija „Xiaomi“ kasmet pristato gausybę įvairių produktų – nuo dantų šepetukų iki elektrinių dviračių. Niekam ne paslaptis, jog šios bendrovės įrenginiai daug dėmesio susilaukia ir Lietuvoje, o populiariausi – išmanieji telefonai.

Juodžiausi „Aliexpress“ išpardavimai prasideda jau dabar. Spauskite čia, kad peržiūrėti geriausius pasiūlymus.
„Xiaomi“ netrukus nustebins daugelį: 2024 metų bendrovės flagmanai debiutuos gerokai anksčiau nei įprasta

„Xiaomi“ jau kuris laikas ruošiasi naujųjų 2024 metų flagmanų pristatymui, o bendrovės gerbėjai su nekantrumu laukia kada jie debiutuos. Dabar aiškėja, jog „Xiaomi 14“ serijos išmanieji telefonai gali debiutuoti gerokai anksčiau nei įprasta.

Kaip žinia, daugelis kitų metų flagmanų veiks su „Snapdragon 8 Gen 3“ procesoriumi, o „Qualcomm“ šį mikroschemų rinkinį ketina pristatyti spalio 24 – 26 dienomis. „Xiaomi“ siekia tapti pirmuoju gamintoju, kuris pademonstruos įrenginius su šiuo nauju lustu. Remiantis naujausia informacija, Kinijos milžinė savo pristatymą surengs jau spalio 27 dieną.

Verta prisiminti, jog praėjusiais metais „Xiaomi“ savo spaudos konferenciją surengė gruodį. Šiemet, kaip ir anksčiau, turėtumėme išvysti du naujus modelius – tai „Xiaomi 14“ ir „Xiaomi 14 Pro“. Nors iki šiol informacijos apie „Xiaomi 14“ serijos įrenginius buvo nedaug, tačiau pastaruoju metu pasirodo vis daugiau pranešimų apie naujuosius flagmanus.

Remiantis naujausia informacija, „Xiaomi 14“ įkroviklio išvesties galia bus 5-20 V ir 6,1-4,5 A, t. y. ne daugiau kaip 90 W. Tam bus reikalingas „Xiaomi MDY-14-EC“ įkroviklis, kuris veikiausiai atkeliaus su išmaniuoju telefonu. Tiesa, šiuo atveju vertėtų prisiminti 2022 metus, kuomet Europoje „Xiaomi“ flagmanai buvo parduodami su įkrovikliais, o kitur – be.

Priminsime, jog „Xiaomi“ turėtų pristatyti bent du modelius – tai „Xiaomi 14“, o taip pat ir „Xiaomi 14 Pro“. Šių išmaniųjų telefonų debiuto laukiama jau lapkričio mėnesį. Tiesa, iš pradžių jie debiutuos tik Kinijos rinkoje, kitų metų vasario mėnesį turėtų atkeliauti ir į Europą.

Jau yra žinoma, jog „Xiaomi 14“ serijos išmanieji telefonai veiks su „Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3“ procesoriumi, kuris turėtų debiutuoti šį rudenį. Dabar aiškėja, kad įrenginiai taip pat pasiūlys iki 1 TB vidinės atminties. Palyginimui, „Xiaomi 13“ serija siūlo iki 512 GB siekiančias vidines talpyklas. Aiškėja ir kai kurios kamerų savybės.

Remiantis naujausia informacija, „Xiaomi 14“ turės 50 MP raiškos vaizdo jutikliu aprūpintą pagrindinę kamerą. Pastarojo dydis sieks 1/1.28 colio. Vertėtų pastebėti, jog šių metų flagmanas naudoja tokios pačios raiškos objektyvą, tačiau jo dydis – kiek mažesnis ir siekia 1/1.49 colio. Kitos kameros turėtų išlikti daugiau mažiau panašios kaip ir „Xiaomi 13“ serijos modeliuose.

Tai ne pirmas kartas, kuomet pasirodo informacija apie „Xiaomi“ ruošiamus naujuosius flagmanus. Dar visai neseniai buvo skelbiama, jog „Xiaomi 14“ turės 4 860 mAh bateriją ir palaikys 90 W įkrovimą. Tuo tarpu, „Xiaomi 14 Pro“ turės kiek didesnę 5 000 mAh bateriją ir pasiūlys 120 W greitojo įkrovimo galimybe.

Šaltinių teigimu, abu „Xiaomi 14“ serijos flagmanai turėtų pasiūlyti ir 50W belaidžio įkrovimo galimybę. Verta pastebėti, jog ši informacija atskleidžia ir tai, jog 2024 metų bendrovės flagmanai turės kiek didesnes baterija nei jų pirmtakai. Priminsime, jog „Xiaomi 13“ turėjo 4 500 mAh bateriją su 67 W greitu įkrovimu.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas