„Xiaomi“ netrukus turėtų pristatyti populiariuosius „Mi A3“ ir „Mi A3 Lite“ modelius

Kinijos kompanija „Xiaomi“ ir jos dukterinė įmonė „Redmi“ pastaruoju metu išleido ne vieną išmanųjį telefoną ir dauguma jų patenka į skirtingas kategorijas pagal savo kainą. Gamintojas neseniai pristatė ir visiškai naują „Mi CC9“ išmaniųjų seriją.

Visai neseniai pasirodė informacija, jog „Xiaomi“ ketina „Mi CC9“ ir „Mi CC9e“ perdaryti ir pasiūlyti pasaulinėje rinkoje kaip „Xiaomi Mi A3“ serijos įrenginius. Kaip žinia, pastaroji serija priklauso „Android One“ projektui ir veikia su švaria „Android“ operacinės sistemos versija.

Tiesa, kol kas nėra jokios oficialios informacijos, tačiau tikėtina, jog esminis šių dviejų serijų skirtumas bus jų procesoriai. Pranešama, jog „Mi A3“ veiks su „Qualcomm Snapdragon 730“, o „Mi A3 Lite“ su „Snapdragon 675“ lustu. Primename, kad „Mi CC9“ veikia su „Snapdragon 710“, o „Mi CC9e“ – „Snapdragon 665“.

Pasitvirtinus gandams, jog „Xiaomi Mi A3“ bus „Mi CC9“ atitikmuo, reikštų išmanusis telefonas pasižymėtų 6,39 colių įstrižainės AMOLED ekranu su itin siaurais rėmeliais ir vandens lašo formos išpjova viršutinėje dalyje.

Tikėtina, jog nugarėlėje išmanusis telefonas turės trigubą kamerą, kurią sudarys 48 MPx pagrindinis vaizdo jutiklis su f/1.79 diafragma, taip pat 8 MPx raiškos itin plataus kampo bei 2 MPx gylio jutiklis.


Kol kas komentarų nėra.