„Xiaomi“ pasiruošę užvaldyti pasaulį: metų pabaigoje pasirodantis flagmanas bus daugiau nei įspūdingas

„Xiaomi“ pasiruošę užvaldyti pasaulį: metų pabaigoje pasirodantis flagmanas bus daugiau nei įspūdingas

Kinijos milžinė „Xiaomi“ yra rimtai nusiteikusi mesti iššūkį „Samsung“ ir nukarūnuoti jau ilgą laiką čia įsitvirtinusį Pietų Korėjos gamintoją. Kaip žinia, šių metų pabaigoje arba kitų metų pradžioje, mes sulauksime naujo „Mi 12“ serijos flagmano, kuris, panašu, kad bus įspūdingas.

Vos vakar JEDEC pristatė naująjį operatyvios atminties LPDDR5X standartą – 5 versijos patobulinimą, kuris maksimalų duomenų perdavimo greitį padidins nuo esamų 6400 Mbps iki 8533 Mbps – dvigubai daugiau, nei šiuo metu gali LPDDR4X.

O šiandien jau sulaukėme pirmųjų gandų, kad „Xiaomi“ bus viena iš ankstyvųjų šios technologijos diegėjų su blizgančiais naujais LPDDR5X RAM lustais naujajame „Xiaomi Mi 12“, kurie bus suporuoti kartu su „Snapdragon 898“ procesoriumi.

Tikėtina, kad „Qualcomm“ naujiena turėtų būti kartu su X RAM versijos palaikymu, kadangi senesni „Qualcomm“ mikroschemų rinkiniai („Snapdragon 888“ ir „Snapdragon 865“) palaiko tik įprastą LPDDR5. Lustų rinkinys taip pat bus pirmasis šeimoje, pagrįstas nauja ARMv9 architektūra, naudojant visiškai naujus Cortex-X2, A710 ir A510 procesoriaus branduolius.

Tarp nenutylančių gandų taip pat pasirodė ir daugiau numanomų telefono funkcijų, tokių kaip 200 MP raišką turinčios kameros bei 200W įkrovimas. Žinoma, kiek tai iš tiesų bus tiesa, dar nėra aišku. Tikėtina, kad viską sužinosime jau Gruodžio mėnesį, jei „Xiaomi“ laikysis panašaus tvarkaraščio, kaip ir paleidžiant „Mi 11“ seriją, o prekyboje jis pasirodytų po naujų metų.

Rekomenduojame peržiūrėti

Komentarai 0

Kol kas komentarų nėra.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas