Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

„Xiaomi” pristatė neįtikėtinai pigius televizorius: pigiausio kaina nesiekia €160

„Xiaomi” pristatė neįtikėtinai pigius televizorius: pigiausio kaina nesiekia €160

Ignas Petrikonis

2021-04-16, 15:35

„Xiaomi”, kaip ir buvo suplanavusi, šiandien pristatė naująją televizorių seriją „Xiaomi TV EA 2022”. Kaip ir būdinga gamintojo produktams, jie pasižymi nesuvokiamai gera kaina, o pirkėjams siūlomas platus modelių pasirinkimas.

Naujieji televizoriai didelių naujovių nepasiūlė, o didžiausi skirtumai nuo pirmtakų slypi dizaine. Nuo šiol korpuso gamybai bus naudojamas ne plastikas, o metalas, todėl įrenginiai interjere atrodys daug prabangiau ir solidžiau. Išvaizdą smarkiai pagerins ir iki minimumo sumažinti ekrano rėmeliai, kurie sukurs įspūdį tarsi vaizdas kabotų erdvėje.

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

210416-134724

Pirkėjams bus siūlomi net 7 skirtingi televizoriaus dydžiai: 32, 40, 43, 50, 55, 65, ir 75 colių įstrižainės. Įdomu tai, kad matricas jiems gamins skirtingi gamintojai, bet „Xiaomi” pažadėjo, kad kiekvieno egzemplioriaus ekrano spalvos bus sukalibruotos individualiai, todėl visi vartotojai galės džiaugtis maksimaliai natūraliu ir kokybišku vaizdu.

210416-134800

Iš smulkesnių naujovių galima paminėti galimybę visiškai atsisakyti nuotolinio valdymo pultelio ir televizorių valdyti tik balsu - dirbtinis intelektas gebės teisingai suprasti komandas net ir iš labai tolimo atstumo.

Na, o dabar geriausia dalis. Kinijoje pigiausias „Xiaomi TV EA 2022” televizorius kainuos 154 eurus, o brangiausias monstriškos 75 colių įstrižainės galiūnas atsieis vos 461 eurą. Juos bus galima įsigyti nuo balandžio 18 dienos. Kol kas neaišku, ar ši televizorių serija pasieks Europą.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas