„Xiaomi“ pristato naujus produktus: sužinokite kokios naujienos laukia bei pamatykite viską pirmieji!

„Xiaomi“ pristato naujus produktus: sužinokite kokios naujienos laukia bei pamatykite viską pirmieji!

Lukas Snarskis

, atnaujinta 2021-09-28, 13:47

Kinijos kompanija „Xiaomi“ šiandieną pasitinka džiaugsmingomis nuotaikomis. Jau visai netrukus, 15:00 val. Lietuvos laiku, prasidės spaudos konferencija, kurios metu bendrovės vadovai ketina pademonstruoti nemažai naujų produktų, tarp kurių turėtumėme išvysti išmaniųjų telefonų bei naują planšetę.

Telefonai.eu, kaip ir įprasta, visą naujausią informaciją pateiks portale, o taip pat suteikiame galimybę stebėti renginį tiesiogiai. Tiesioginę transliaciją rasite kiek žemiau šiame tekste, o taip pat pateikiame informaciją apie produktus, kurie turėtų būti pristatyti.

Neabejotinai didžiausia šios popietės žvaigždė turėtų būti „Xiaomi 11T“ išmaniųjų telefonų serija. Tikėtina, kad „Xiaomi“ pristatys du šios linijos įrenginius – tai „11T“ ir „11T Pro“. Negana to, tikimasi, jog oficialaus pristatymo sulauks ir „Xiaomi 11 Lite 5G NE“ išmanusis telefonas, o į tarptautinę rinką žengs ir „Pad 5“ planšetė.

Xiaomi-Mi-11T

Ganėtinai dažnai, „Xiaomi“ savo renginių metu pristato ir daugiau įvairių produktų, tarp kurių patenka įvairi smulki elektronika, todėl tikėtina, kad šiandien galime sulaukti ir daugiau naujienų.

Kaip jau minėjome, spaudos konferencija prasidės 15:00 val. Lietuvos laiku, o visa informaciją iš renginio rasite ir portale Telefonai.eu.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Susiję įrenginiai

Xiaomi 11T

Xiaomi 11T

6,67 colio
5000 mAh

Išleista: 2021 rugsėjis

Xiaomi 11T Pro

Xiaomi 11T Pro

6,67 colio
5000 mAh

Išleista: 2021 rugsėjis

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas