Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

„Xiaomi“ ruošia dar vieną inovaciją: užpatentuota dar viena greito belaidžio įkrovimo technologija

„Xiaomi“ ruošia dar vieną inovaciją: užpatentuota dar viena greito belaidžio įkrovimo technologija

Lukas Snarskis

2021-07-11, 16:15

Pastaraisiais metais išmaniųjų telefonų greitojo įkrovimo technologija dėl technologijų proveržio patyrė skirtingas pažangas. Dėl šių patobulinimų belaidis įkrovimas taip pat tapo greitesnis ir aktualesnis rinkoje, tačiau „Xiaomi", matyt, dirba, kad ši technologija taptų dar geresnė, ypač sulankstomuose išmaniuosiuose telefonuose.

Kinijos technologijų milžinė dar 2020 m. sausio 8 d. pateikė paraišką patentui gauti, pavadintam „Belaidžio įkrovimo būdas - sulankstomam ekranui - elektroninė įranga". Dabar šis patentas suteiktas, o jo paskelbimo numeris CN113098152A yra pastebėtas „CNIPA“.

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

Xiaomi-patentas

Nors patente neatskleidžiama jokių konkrečių duomenų apie greitojo įkrovimo technologiją ir nėra jokių konkretaus įrenginio vaizdų, jame aprašoma, kaip veiktų sulankstomųjų telefonų greitojo įkrovimo technologija.

Įdomu tai, kad sulankstomas telefonas palaikys belaidį įkrovimą iš bet kurios galinio skydelio pusės. Taigi nepriklausomai nuo to, ar jis sulankstytas, ar ant kurios pusės jį padėsite, prietaisas vis tiek palaikys belaidį įkrovimą, net jei tik viena jo pusė liečiasi su belaidžio įkrovimo kilimėliu. Kitaip tariant, prietaisą galima įkrauti ir nuo abiejų jo pusių arba nuo viso atlenkto galinio skydelio, todėl naudotojams bus patogiau naudotis.

belaidis-ikrovimas

Be to, patente teigiama, kad belaidžio įkrovimo įrenginys pirmiausia inicijuoja rankos paspaudimo ryšį su sulankstomu telefonu, kad sužinotų jo palaikomą įkrovimo tipą.

Tai galėtų leisti belaidžiam įkrovikliui būti efektyvesniam ir sutrumpinti sulankstomo išmaniojo telefono įkrovimo laiką. Turėkite omenyje, kad tai vis dar tik patentas ir mes negalime patvirtinti, ar „Xiaomi" iš tikrųjų dirba su tokia technologija, ar tiesiog viską maskuoja.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas