„Xiaomi“ ruošia ir daugiau telefonų: rytoj sulauksime ir pigesnės naujienos

„Xiaomi“ ruošia ir daugiau telefonų: rytoj sulauksime ir pigesnės naujienos

Lukas Snarskis

2021-09-14, 07:35

Kinijos kompanija „Xiaomi“ jau rytoj, trečiadienį (09.15), ketina pristatyti naujuosius „Mi 11T“ serijos išmaniuosius telefonus. Iki tiesioginės spaudos konferencijos transliacijos likus kiek daugiau nei 24 valandoms aiškėja ir daugiau informacijos, o ji sufleruoja, kad tai gali būti ne vieninteliai telefonai, kuriuos bendrovė ketina pristatyti.

„Xiaomi“ savo oficialioje „Twitter“ paskyroje pasidalino trumpi vaizdo įrašu, o taip pat pridėjo grotažymę „#Xiaomi11LiteSeries“, kas rodo, kad jau rytoj galime išvysti ir dar vieną išmanųjį telefoną. Tikėtina, kad tai bus „Xiaomi 11 Lite NE“ modelis, kuris dar visai neseniai buvo pastebėtas ir Kinijos ryšio sertifikavimo agentūros TENAA duomenų bazėje.

Xiaomi Mi 11 Lite 5G 128GB Truffle Black (Juodas)

Xiaomi-11-Lite-NE

Nors oficialios informacijos apie „11 Lite NE“ modelį ir nėra, tačiau tikėtina, kad tai turėtų būti kiek pigesnis nei šiemet jau išleistas „Xiaomi Mi 11 Lite 5G“ variantas. Neoficialiais duomenimis, ši nebrangi „Xiaomi“ naujiena turėtų pasižymėti 6,55 colių įstrižainės AMOLED ekranu su 90 Hz atsinaujinimo dažniu. Vienas didžiausių skirtumų, lyginant su „Mi 11 Lite 5G“ modeliu, turėtų būti procesorius – „Xiaomi 11 Lite NE“ galimai veiks su „Qualcomm Snapdragon 778G“ lustu, kuomet jo pirmtakas naudojo „Snapdragon 780G“.

Pranešama, kad „Xiaomi 11 Lite NE“ nugarėlėje turės tris kameras, o pagrindinė jų bus aprūpinta 64 MP raiškos vaizdo jutikliu. Išmaniojo telefono veikimą turėtų palaikyti 4250 mAh talpos baterija su 33W greituoju įkrovimu. Tikėtina, kad naujasis „11 Lite NE“ modelis bus 40 eurų pigesnis nei „Xiaomi Mi 11 Lite 5G“ ir kainuos apie 359 eurus.

Xiaomi Mi 11 Lite Dual 128GB Boba Black (Juodas)

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas