„Xiaomi“ ruošia itin kompaktišką išmanųjį telefoną: nustebins nedideliu ekranu ir išskirtiniu dizainu

„Xiaomi“ ruošia itin kompaktišką išmanųjį telefoną: nustebins nedideliu ekranu ir išskirtiniu dizainu

Lukas Snarskis

Kinijos milžinė „Xiaomi“ dar visai neseniai pristatė naujuosius „Xiaomi 12“ serijos išmaniuosius telefonus. Naująją flagmanų liniją sudaro trys modeliai – tai „Xiaomi 12“, „Xiaomi 12X“ ir „12 Pro“. Pirmieji du modeliai išsiskiria ganėtinai kompaktišku dydžiu, tačiau, panašu, kad gamintojas ruošia ir dar mažesnį variantą.

Internete pasirodė pirmieji pranešimai apie netrukus debiutuosiantį „Xiaomi 12 mini“ išmanųjį telefoną, kuris bus mažesnis už „12“ ir „12X“ modelius bei turės 6 colių įstrižainės ekraną. Jeigu ši informacija pasitvirtintų – tai būtų turbūt mažiausias įrenginys, kokį „Xiaomi“ yra pristačiusi per pastaruosius keletą metų.

Xiaomi POCO X3 Pro Dual 256GB Black (Juodas)

Xiaomi-12-mini

Pranešama, kad išmanusis telefonas nugarėlėje turės tris kameras, o taip pat ir tris LED blykstes. Tai patvirtina ir maketas, kuris pasklido internete. Žvelgiant į jį, akivaizdu, kad „12 mini“ modelis turės kiek kitokį dizainą nei likę 2022 metų bendrovės flagmanai, kurie debiutavo šių metų pradžioje. Spėjama, kad šis įrenginys gali veikti su „Qualcomm Snapdragon 870“ procesoriumi.

Įdomu tai, jog JAV milžinė „Apple“ stengiasi atsisakyti mažesnių, kompaktiškų, išmaniųjų telefonų kūrimo, tačiau „Xiaomi“ renkasi kiek kitokią strategiją. Tikėtina, kad tam įtakos gali turėti ir ganėtinai didelis „Mi 6“ modelio populiarumas. Šis išmanusis buvo pristatytas prieš penkis metus, tačiau iki šiol yra ganėtinai populiarus.

Xiaomi Redmi Note 10 Pro Dual 128GB Grey (Pilkas)

Xiaomi-Mi-6_Featured

Kaip atskleidė „Xiaomi“ įkūrėjas ir vadovas Lei Junas, 2017 metais išleistas „Xiaomi Mi 6“ įrenginys vis dar yra naudojamas daugiau nei 2 mln. kompanijos gerbėjų. Tai ganėtinai įspūdingas rezultatas, atsižvelgiant į šio modelio amžių ir net neabejojama, kad tai yra viena iš priežasčių, kodėl „Xiaomi“ ruošiasi pristatyti naują mažesnį modelį.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Temos: Xiaomi

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas