„Xiaomi“ ruošia naują programą: žadamas sprendimas, kokį visai neseniai pristatė pagrindiniai konkurentai

„Xiaomi“ ruošia naują programą: žadamas sprendimas, kokį visai neseniai pristatė pagrindiniai konkurentai

Arnas Balčiūnas

Kinijos milžinė „Xiaomi“ gali žengti keliu, kuriuo dar visai neseniai žengė „Apple“. JAV bendrovė naujausių telefonų savininkams pasiūlė galimybę patiems susitvarkyti tam tikrus įrenginių gedimus, atsiunčiant tam reikiamas dalis. Panašų sprendimą gali priimti ir „Xiaomi“.

Socialiniame tinkle „Twitter“ buvo išplatintas pranešimas, kuriame anonsuojama „Xiaomi Care“ programa. Ir nors konkrečios informacijos nebuvo pateikta, tačiau minima, kad ši galimybė suteiks gerokai paprastesnį servisą vartotojams. Pranešime ne kartą paminėta ir tai, jog viskas daroma būtent dėl bendrovės klientų.

Xiaomi POCO X3 Pro Dual 256GB Black (Juodas)

Xiaomi-Care

Neilgai trukus, po šio pranešimo pasirodymo, „Xiaomi“ atstovai išplatino ir dar vieną žinutę, kurioje teigiama, kad siekiama yra sutvirtinti bendrovės įsipareigojimus tarp „Xiaomi“ gerbėjų ir klientų, o naujasis „Xiaomi Care“ sprendimas bus greitas sprendimas visoms paslaugoms bei pagalba vartotojams.

Tikimasi, jog artimiausiu metu „Xiaomi“ pateiks daugiau informacijos apie naująją „Xiaomi Care“ programą, tačiau jau dabar neabejojama, kad tai bus analogiškas sprendimas tam, ką neseniai pasiūlė „Apple“. Priminsime, jog JAV milžinė nuo šiol leis vartotojams patiems pasikeisti tam tikrus sugedusius išmaniųjų telefonų komponentus. Esant gedimui, vartotojai galės gauti reikiamas dalis iš gamintojo, o senus komponentus išsiųsti „Apple“ bei taip atgauti dalį pinigų.

Xiaomi Redmi Note 10 Pro Dual 128GB Grey (Pilkas)

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.

Komentarai

Vito

Pakeisti telefono dalis pačiam yra gan lengva, jeigu telefonas nėra atsparus vandeniui... Bus įdomu pamatyti, ką pasiulys xiaomi

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas