„Xiaomi“ ruošia unikalų telefoną: tokių savybių dar neturėjo nei vienas bendrovės įrenginys

„Xiaomi“ ruošia unikalų telefoną: tokių savybių dar neturėjo nei vienas bendrovės įrenginys

Kinijos kompanija „Xiaomi“ kiekvienais metais pristato produktų, kurie turi vienokių ar kitokių išskirtinių savybių. Dar visai neseniai bendrovės atstovai pademonstravo naująjį „Mi Mix 4“ išmanųjį telefoną, o naujausia informacija rodo, kad gamintojas gali pasiūlyti ir produkto, kokio rinkoje dar nėra.

„Xiaomi“ pagal naujausią informaciją gali būti pirmasis gamintojas, kuris pradės gaminti telefoną su elektrochrominiu galiniu dangteliu. Šios kompanijos vadovai nuolatos seka rinkos tendencijas, todėl naujienos apie tai, kad šis gamintojas kuria telefoną su elektrochromine nugarėle neturėtų labai stebinti.

Šaltinių Kinijoje teigimu, „Xiaomi“ šiuo metu išbando įrenginį su mažos galios fotochrominiu / elektrochrominiu galine korpuso dalimi. Kol kas išlieka neaišku kurią iš dviejų technologijų pasirinks ši Kinijos bendrovė. Štai pavyzdžiui, „Vivo S10“ turi fotochrominę nugarėlę, kuri tiesioginių saulės spindulių metu pasikeičia iš oranžinės į mėlyną. Verta pastebėti, kad šis spalvos keitimo procesas vyksta dėl ultravioletinių saulės spindulių.

Tuo tarpu, naujasis „OPPO Reno6 Pro+ Detective Conan Edition“, turintis elektrochrominę nugarėlę, gali iš sidabrinės spalvos korpuso „pereiti“ į raudoną bei atgal į sidabrinę. Išmaniojo nugarėlės spalva pasikeičia tuomet, kai šviesa praeina per stiklą.

Šiuo metu detalesnės informacijos neturime. Tad pasakyti, ar „Xiaomi“ planuoja išleisti šį telefoną su fotochromine / elektrochromine nugarėle, ar tai bus tik koncepcinis įrenginys. Taip pat , reikėtų nepamiršti, kad šio įrenginio gamyboje gali būti naudojamas ne tik stiklas, bet ir plastikas ar polikarbonatas dėl šviesą praleidžiančių savybių.

Rekomenduojame peržiūrėti

Komentarai 0

Kol kas komentarų nėra.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas