Telefonai

„Xiaomi“ ruošiasi mesti iššūkį „Samsung“: bendrovė ketina nerti į naujus vandenis, žadama pademonstruoti revoliucinį telefoną

Išmaniųjų telefonų rinkoje galima išvysti vis daugiau įvairiausių įrenginių, kurie aprūpinti sulenkiamais ekranais. Vis daugiau bendrovių pristato savo variantus, o šios rinkos lyderiu ir toliau išlieka „Samsung“.

„Xiaomi“ ruošiasi mesti iššūkį „Samsung“: bendrovė ketina nerti į naujus vandenis, žadama pademonstruoti revoliucinį telefoną

Pastaruoju metu rinkoje debiutuoja vis daugiau atlenkiamų telefonų, tokių kaip „Samsung Galaxy Flip4“, o dar visai neseniai panašius sprendimus pademonstravo „Motorola“ bei „Vivo“. Netrukus panašų išmanųjį telefoną gali pristatyti ir Kinijos milžinė „Xiaomi“.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

Remiantis naujausia informacija, „Xiaomi“ jau ruošia pirmąjį savo atlenkiamą išmanųjį telefoną, kuris turėtų konkuruoti su „Samsung“ produktais. Tiesa, kol kas nėra žinoma kada bendrovė galėtų pristatyti tokį modelį bei kokiomis techninėmis savybėmis jis galėtų pasižymėti.

„Xiaomi“ nori išlikti konkurencinga ir dar visai neseniai pristatė „Mix Fold 2“, kuris yra gana elegantiškas, gražiai atrodantis ir plonas sulankstomas išmanusis telefonas, todėl logiška pasiūlyti atverčiamą telefoną. Skelbiama, jog toks įrenginys bus įspūdingai plonas ir lengvas, sekdamas dabartinio „Xiaomi Mix Fold 2“, kuris yra vienas ploniausių sulankstomųjų telefonų, pėdomis.

Pažymima ir tai, jog atlenkiamas „Xiaomi“ išmanusis telefonas, bent jau iš pradžių, debiutuos tik Kinijos rinkai. Rinkos ekspertai abejoja, kad toks modelis apskritai galėtų pasirodyti Europoje, o tai sufleruoja ir ankstesnė bendrovės strategija.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Temos

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas