Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

„Xiaomi“ siekia ir vėl tapti pirmaisiais: „Mi 12 Ultra“ flagmanas išsiskirs galinga geležimi ir įspūdingomis kameromis

„Xiaomi“ siekia ir vėl tapti pirmaisiais: „Mi 12 Ultra“ flagmanas išsiskirs galinga geležimi ir įspūdingomis kameromis

Lukas Snarskis

2021-06-13, 09:25

Kinijos kompanija „Xiaomi“ šiuo metu yra trečia didžiausia išmaniųjų telefonų gamintoja. Savo veiklą šį bendrovė pradėjo kaip internetinė kompanija, o dabar sėkmingai veikia ir už interneto ribų bei jau spėjo įsitvirtinti kone visame pasaulyje. Praėjusių metų pabaigoje „Xiaomi“ pademonstravo „Xiaomi Mi 11“ serijos telefonus, kurie Europą pasiekė šių metų pradžioje, o dabar internete jau kalbama ir apie „Mi 12“ serijos telefonus.

Nors kol kas nėra žinoma kada „Xiaomi“ gali nuspręsti pristatyti naujuosius flagmanus, tačiau kalbų, bent jau pastarosiomis dienomis, tikrai netrūksta. Dabar pasirodė nauja informacija apie aukščiausios klasės „Mi 12 Ultra“, kuris turėtų būti galingiausias šios serijos produktas.

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

Xiaomi-Mi-11-Ultra-2

Remiantis naujausia informacija, „Xiaomi Mi 12 Ultra“ turėtų tapti pirmuoju išmaniuoju telefonu pasaulyje, kuris veiks su „Qualcomm Snapdragon 895“ procesoriumi. Kaip žinia, šis lustas dar nėra pristatytas, o tai turėtų įvykti tik šių metų pabaigoje. Verta prisiminti ir tai, jog „Mi 11“ serijos telefonai tapo pirmaisiais su „Snapdragon 888“ mikroschemų rinkiniais.

Xiaomi-Mi-11-Ultra-back-event-1200x675_2021-04-26-214540

„Xiaomi“ dar nėra paskelbę jokios oficialios informacijos apie naująjį flagmaną, tačiau virtualioje erdvėje klaidžioja ganėtinai daug įvairių kalbų. Minima, jog „Mi 12 Ultra“ galimai turės itin aukštos kokybės ekraną su 2K raiška bei 120 Hz atsinaujinimo dažniu. Tikėtina, kad dažnis bus parenkamas, atsižvelgiant į tai, kokie veiksmai atliekami su telefonu, o tai padės papildomai sutaupyti baterijos energijos. „Xiaomi“ šiam modeliui ketina panaudoti ir IP68 sertifikatu aprūpintą korpusą, o taip pat įmontuos stereo garsikalbius bei NFC lustą.

Pranešama, kad metų pabaigoje pasirodysiantis „Xiaomi Mi 12 Ultra“ taip pat turės 5000 mAh talpos bateriją, kurią bus galima įkrauti pasitelkiant 120W greitąjį įkrovimą, o taip pat ir 70-80W belaidį įkrovimą. Išmaniojo telefono nugarėlėje galimai rasime trigubą kamerą su 20 MP, 50 MP ir 12 MP raiškos vaizdo jutikliais, o vienas iš jų pasižymės ir 10x optinio priartinimo galimybe. Priekinėje „Mi 12 Ultra“ dalyje galimai bus įmontuotos dvi asmenukių kameros – 32 MP bei 8 MP.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas