„Xiaomi“ skaičiuoja rekordinius flagmanų pardavimus: neseniai debiutavo išmanieji telefonai graibstomi it karštos bandelės

Dar praėjusio mėnesio pabaigoje „Xiaomi“ surengė spaudos konferenciją, kurios metu pristatė gausybę naujų produktų, o didžiausia vakaro pažiba tapo „Xiaomi 14“ serijos išmanieji telefonai.

Geriausi šios savaitės „Aliexpress“ pasiūlymai – peržiūrėkite produktus, kuriems taikomos didžiausios nuolaidos.
„Xiaomi“ skaičiuoja rekordinius flagmanų pardavimus: neseniai debiutavo išmanieji telefonai graibstomi it karštos bandelės

Kaip ir tikėtasi, kompanijos vadovai pademonstravo du naujus modelius – tai „Xiaomi 14“ bei „Xiaomi 14 Pro“. Nors išmanieji telefonai kol kas bus prieinami tik Kinijos rinkoje, tačiau nepaisant to bendrovė fiksuoja milžinišką susidomėjimą. Dar visai neseniai rašėme, jog pirmoji partija šių telefonų buvo išparduota vos per keturias valandas.

„Xiaomi 14“ serijos modelių užsakymų skaičius per pirmąsias penkias minutes buvo net šešis kartus didesnis nei praėjusiais metais, kuomet debiutavo „Xiaomi 13“ linijos įrenginiai. Dabar, paaiškėjo ir pirmųjų dešimties dienų pardavimų rezultatai, kurie rodo, jog susidomėjimas šiais flagmanais yra milžiniškas.

Remiantis „Wall Street Insights“ informacija, per pirmąsias dešimt dienų „Xiaomi“ pardavė net 1,45 mln. naujųjų „Xiaomi 14“ serijos išmaniųjų telefonų. Tokius skaičius pavyko užfiksuoti periode nuo spalio 31 iki lapkričio 10 dienos. Tai yra naujas Kinijos milžinės rekordas, kuomet kalbame apie aukščiausios klasės įrenginių pardavimus.

Priminsime, jog naujieji „Xiaomi“ flagmanai veiks su „Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3“ procesoriumi, o daugiausiai dėmesio turėtų sulaukti „Pro“ modelis. Skelbiama, jog naujasis „Xiaomi 14 Pro“ modelis bus parduodamas juodos, baltos arba žalios spalvų, o didžiausias jo privalumas – kameros.

Naujasis „Xiaomi“ įrenginys nebeturės ir 1 colio sensorius, o vietoj jo panaudojo „Light Nunter 900“ sprendimą su „Leica Summilux“ objektyvu. Šis jutiklis yra 50 MP raiškos, o dydis siekia 1/1,31 colio su 1,2 1,2 μm dydžio pikseliu ir 13,5 EV dinaminiu diapazonu. Šis objektyvas buvo pagamintas pagal „Xiaomi“ užsakymą ir turi kintančią diafragmą – nuo f/1.42 iki f/4.0.

Išmaniojo telefono nugarėlėje taip pat rasime teleobjektyvą, kuris buvo naudojamas ir praėjusių metų „Xiaomi“ flagmane. Teigiama, kad ši kamera fiksuos 40 MP raiškos standartines nuotraukas bei 50 MP portretus. Trečioji „Xiaomi 14 Pro“ kamera – 50 MP raiškos vaizdo jutikliu aprūpinta plataus kampo kamera su galimybe fiksuoti makro nuotraukas.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas