„Xiaomi“ spręs savo telefonų problemas: įsteigtas specialus komitetas, sužinokite kokiu tikslu

„Xiaomi“ yra puikiai žinomas elektronikos gamintojas, kuris savo veiklą pradėjo 2010 metais, o tuomet buvo žinoma kaip programinės įrangos bendrovė. Bene žinomiausias kompanijos produktas – MIUI vartotojo sąsaja, kuri kadaise buvo pristatyta kaip revoliucija „Android“ rinkoje.

Tačiau pastarieji metai, kalbant apie šią sąsaja, kuri naudojama kiekviename „Xiaomi“ produkte, tikrai nebuvo patys lengviausi. Internete vis garsiau kalbama apie MIUI esančias klaidas bei veikimo problemas, kurias gamintojas sprendžia itin lėtai. Dar visai neseniai rašėme, jog „Xiaomi“ prašo vartotojų pagalbos, siekiant atstatyti reputaciją, o dabar aiškėja ir dar didesni planai.

Šiandien, antradienį, „Xiaomi“ produktų vadovas bei „MIUI Experience“ generalinis direktorius paskelbė, jog dar praėjusią savaitę buvo įsteigtas specialus komitetas, kuris bus žinomas kaip „MIUI Pioneer Group“. Šios grupės nariai bus atsakingi už įvairiausių problemų, su kuriomis susiduria „Xiaomi“ telefonų naudotojai. Įdomu ir tai, jog visas darbų procesas vėliau bus viešai pateiktas „Mi Community“ bendruomenės forume.

Ir nors kol kas sunku nuspėti kokių rezultatų duos tokie sprendimai, tačiau akivaizdu, jog „Xiaomi“ siekia spręsti susidariusias problemas. Reikėtų tikėtis, kad tokie veiksmai duos apčiuopiamų rezultatų jau artimiausiu metu, nes vartotojų skundų internete vis daugėja, o daugelis jų atkeliauja iš Europos. Daugelis „Xiaomi“ telefonų savininkų išreiškia pasipiktinimą dėl gausybės klaidų programinėje įrangoje, kurių arba niekas netaiso, arba taiso labai ilgai. Nesunku nuspėti ir tai, jog Kinijos rinkai skirta MIUI platforma yra atnaujinama gerokai dažniau nei Europoje, o tai taip pat neprideda papildomų kreditų bendrovei.

„Xiaomi“ nebegali delsti ir toliau ignoruoti vartotojų, nes konkurentai šioje situacijoje tikrai nesnaudžia. Ypatingą dėmesį programinei įrangai skiria ne tik Kinijos bendrovės, tokios kaip „Oppo“ ar „Vivo“, tačiau ir didžiausias išmaniųjų telefonų gamintojas „Samsung“. Pastaroji bendrovė anksčiau paskelbė, jog jų telefonų savininkai naujų „Android“ versijų sulauks tris metus po įrenginio išleidimo, o saugumo naujinių palaikymas pratęstas iki keturių metų.


Kol kas komentarų nėra.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas