„Xiaomi“ susiduria su rimtomis problemomis: stabdo populiarios serijos gamybą

„Xiaomi“ susiduria su rimtomis problemomis: stabdo populiarios serijos gamybą

Lukas Snarskis

2021-08-27, 13:00

Pasaulinė mikroschemų krizė ir toliau griauna daugelio gamintojų planus. Nuo to kenčia automobilių bendrovės, o problemos neaplenkia ir išmaniųjų telefonų gamintojų. Nors situacija atrodė ganėtinai stabili, tačiau pasirodo, jog sutrikimų gamyboje turi ir didžiausieji.

Manoma, kad krizė, kuri susidarė dėl pasaulinės pandemijos ir staigiai išaugusios paklausos, baigsis iki 2023 metų. Tačiau vis daugiau gamintojų praneša apie vienokias ar kitokias problemas, kurios susijusios su tuo. Apie tai prakalbo ir „Xiaomi“ atstovai, kurie laikinai nutraukė „Redmi Note 10“ išmaniųjų telefonų gamybą.

Xiaomi Redmi Note 10 Pro Dual 128GB Grey (Pilkas)

Redmi-Note-10-launch

Remiantis „CNBC International“ padalinio ataskaita, bendrovė skatina gerbėjus pirkti kitus „Redmi Note 10“ serijos modelius. Pranešama, kad „Redmi Note 10“ gamybai įtakos turi lustų trūkumas ir šiuo metu jau yra sustabdyta jo gamyba Indijoje. Net neabejojama, jog netrukus analogiški veiksmai bus žengti ir kituose regionuose.

Redmi-Note-10-5G

„Xiaomi“ jau ne kartą didino „Redmi Note 10“ kainą Indijoje, o šie kainų padidėjimai siejami su telefonų komponentų trūkumu. Be to, 6 GB operatyviosios (RAM) bei 64GB vidinės atminties „Redmi Note 10 Pro“ ir „Redmi Note 10 Pro Max“ variantų gamyba ir prekyba jau anksčiau buvo visiškai netraukta.

Xiaomi Redmi Note 10 5G Dual 128GB Blue (Mėlynas)

Indijoje „Xiaomi“ pirkėjus skatina pirkti „Redmi Note 10 Pro“, „Redmi Note 10S“ ir „Redmi Note 10 5G“ išmaniuosius, tačiau nėra garantijos, kad šie modeliai taip pat greitai nebus išparduoti. Akivaizdu, kad viena didžiausių Kinijos kompanijų susiduria su didelėmis problemomis, kurios jau visai netrukus gali paliesti ir kitas rinkas, įskaitant ir Europą.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Niekam Tikę

Tie Xiamo telefonai. Su kameromis, nors ir turi daug megapixelių turi, blogos kokybės nuotraukos išeina vos tik prieblanda, interfeisas ir "su pirštu" darytas, garso ir išjungimo mygtukas ir ne patogioje vietoje, sunkus pats telefonas palyginus su kitais ir dar daug daug kitų minusų. Nevertas pirkti.

Rekomenduojama

Susiję įrenginiai

Redmi Note 10 Pro 5G

Redmi Note 10 Pro 5G

6,6 colio
5000 mAh

Išleista: 2021 gegužė

Redmi Note 10 5G

Redmi Note 10 5G

6,5 colio
5000 mAh

Išleista: 2021 gegužė

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas