„Xiaomi“ telefonų laukia didžiuliai pokyčiai: pamatykite, kaip atrodys naujoji bendrovės operacinė sistema, prisitaikyti teks daugeliui

Kinijos milžinė „Xiaomi“ dar labai seniai planavo kurti savo operacinę sistemą, tačiau prieš dešimtmetį atsiradusios kalbos taip ir nutilo. Nuo pat 2010 metų bendrovė savo įrenginiuose naudoja MIUI vartotojo sąsają, kuri sukurta pagal „Android“ operacinę sistemą.

Juodžiausi „Aliexpress“ išpardavimai prasideda jau dabar. Spauskite čia, kad peržiūrėti geriausius pasiūlymus.
„Xiaomi“ telefonų laukia didžiuliai pokyčiai: pamatykite, kaip atrodys naujoji bendrovės operacinė sistema, prisitaikyti teks daugeliui

Pastaruosius mėnesius internete vis dažniau buvo kalbama apie „Xiaomi“ planus pristatyti naują operacinę sistemą. Nors Kinijos milžinė į tokias kalbas nereagavo, tačiau šiandien viskas apsivertė aukštyn kojomis. Bendrovės vadovas Lei Junas oficialiai pristatė naująją „HyperOS“ operacinę sistemą.

Oficialiai paskelbta, jog naujoji operacinė sistema debiutuos jau su „Xiaomi 14“ serijos išmaniaisiais telefonais, kurių debiutas turėtų įvykti dar šį mėnesį. Naujoji „HyperOS“ nebus visiškai nauja platforma – ji sukurta „Android Open Source Project“ pagrindu bei sujungta su „Xiaomi“ plėtojama daiktų interneto platforma „Vela“.

Nors kol kas daug informacijos apie naująją operacinę sistemą nėra, tačiau internete pasirodė pirmosios „HyperOS“ vartotojo sąsajos nuotraukos. Kaip žinia, ši platforma debiutuos kartu su naujaisiais „Xiaomi 14“ serijos išmaniaisiais, tačiau kaip tai atrodys galima pamatyti jau dabar.

Kaip galima matyti iš nuotraukų, „Xiaomi“ pasiūlys daug daugiau užrakinto ekrano pritaikymo parinkčių su naujų tipų šablonais, laikrodžio, šrifto ir valdiklių parinktimis bei išsamesniu ekrano užsklandos pritaikomumu. Valdymo centras, palyginti su „MIUI 14“, atrodo gerokai paprasčiau.

Programėlių piktogramos atrodo panašiai kaip ir MIUI. Atminkite, kad tai, atrodo, yra labai ankstyvosios „HyperOS“ beta versijos ir kad „Xiaomi“ gali pakeisti išvaizdą iki galutinės versijos išleidimo. Kaip bebūtų, daugiau informacijos turėtų paaiškėti jau kitą savaitę.

Priminsime, jog naujiena apie naująją operacinę sistemą buvo paskelbta Kinijos socialiniame tinkle „Weibo“, o išplatintame pranešime teigiama, kad toks sprendimas leis „žmonėms atsidurti ekosistemos centre“, kur jie galės komunikuoti su kitais žmonėmis, valdyti automobilius ar išmaniuosius namus.

Skelbiama, jog „HyperOS“ kūrimas prasidėjo dar 2014 metais, kai pradėjo kurtis pirmieji daiktų interneto sprendimai. Pirmuosius žingsnius bendrovė žengė 2017 metais, o tada pradėjo kurti naują įrenginių ir taikomųjų programų ekosistemą. Tikslas - ateityje sujungti „dešimtis milijardų prietaisų“, o pirmasis žingsnis bus žengtas su „Xiaomi 14“ serija.

Verta prisiminti, jog pirmosios kalbos apie „Xiaomi“ kuriamą operacinę sistemą buvo pasirodžiusios dar 2013 metais, o tuomet buvo tikimasi, kad ji debiutuos kartu su „Xiaomi Mi 4“ serijos išmaniaisiais telefonais. Nesunku nuspėti, kad tai taip niekada ir neįvyko. Visi bendrovės įrenginiai iki šiol naudoja MIUI vartotojo sąsają, kuri sukurta pagal „Android“ operacinę sistemą ir iki šiol nebuvo jokių ženklų apie galimus pokyčius.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas