„Xiaomi“ vidutinės klasės šedevras pasieks ir mus: ruošiamasi naujo telefono pristatymui Europoje

„Xiaomi“ vidutinės klasės šedevras pasieks ir mus: ruošiamasi naujo telefono pristatymui Europoje

Leonardas Sindaravičius

Artėjant galimam globaliam debiutui, „Xiaomi Redmi Note 11 4G“ išmanusis telefonas gavo gausybę sertifikatų, kurie reikalingi tam, jog įrenginys galėtų būti pardavinėjamas Europoje. Tarp jų yra Singapūro IMDA bei Europos EEC sertifikatai, įgalinantys prekybą minėtu įrenginiu šiose ekonominėse zonose. Tai neabejotinai sufleruoja, jog išmanusis telefonas pasieks pasaulinę rinką - iki šiol jį galima įsigyti tik Kinijoje, o rinkos segmente jis tarnauja kaip pigesnė „Redmi Note 11 5G“ versija.

Redmi-Note-11-4G-2-1024x844

Tikėtina, kad globaliai rinkai gaminami įrenginiai turės savotiškų pokyčių, pavyzdžiui, manoma, jog „Redmi Note 11 4G“ bus gaminamas su „Snapdragon 680“, vietoje Kinijos rinkai naudojamo „Helio G88“. Manoma, jog įrenginys turės 6,5 colių įstrižainės ekraną, 50 MP raiškos priekinę kamerą ir 5000 mAh bateriją, palaikančią spartųjį įkrovimą iki 18 W. Taip pat sklinda gandai, jog įrenginys kainuos mažiau, nei 220 eurų.

Xiaomi Redmi Note 10 Pro Dual 128GB Grey (Pilkas)

Redmi-Note-11-4G

Nepaisant visų gandų, sertifikavimo proces7 ir numanomų įrenginio variacijų, oficiali globalaus debiuto data kol kas neatskleidžiama. Tikimasi, kad už Kinijos ribų prekyba šiuo telefonu prasidės pirmajame 2022-ųjų ketvirtyje.

Xiaomi Redmi Note 10 5G Dual 128GB Blue (Mėlynas)

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.

Komentarai

Xiomi Pro

Xiomi yra vidutinės klasės šudo gabalas su jo diegtų programu reklamom ir nesugeba išsiųsti kolektyvinio SMS keliems vartotojams

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas