Žaidimų telefonuose gerbėjams tai patiks: netrukus pasirodys naujas „Xiaomi“ žaidimų flagmanas

Žaidimų telefonuose gerbėjams tai patiks: netrukus pasirodys naujas „Xiaomi“ žaidimų flagmanas

Leonardas Sindaravičius

Kinijoje įsikūrusi kompanija „Black Shark“ specializuojasi būtent žaidimams skirtų išmaniųjų telefonų kūrime. Jau spalio 13-ąją ji pristatys naujausius savo flagmanus „4S“ bei „4S Pro“, kurių esminiai privalumai yra „Snapdragon 888+“ procesoriai, 144Hz atnaujinimo dažnio ekranai bei 120W spartusis krovimas.

Naujųjų įrenginių debiutas yra itin gera naujiena žaidimo „MOBA“, dar žinomo kaip „King of Glory“, mėgėjams - šis žaidimas itin populiarus Kinijoje. Kaip ir kiti populiarūs žaidimai, jis gali palaikyti aukštus atnaujinimo dažnius, jei tai leidžia naudojamas prietaisas. Įdomu ir tai, jog minėto žaidimo palaikymo puslapis neseniai buvo atnaujintas - aukštą atnaujinimo dažnį palaikančių įrenginių sąrašą papildė „Huawei Nova 9“, „Realme GT Neo 2“ bei, žinoma, „Black Shark 4S“ ir „4S Pro“.

Xiaomi Black Shark 4 Dual 256GB Black (Juodas)

blackshark4_721

Anksčiau šiais metais „Xiaomi“ palaikomos kompanijos pristatyta „Black Shark 4“ įrenginių serija nėra daug prastesnė už būsimus „ 4S“ - esminis skirtumas yra procesorius. Ankstesnieji prietaisai naudoja „Snapdragon 888“, kurio maksimalus dažnis yra 2.84GHz, tuo tarpu naujieji išmanieji telefonai naudos „Snapdragon 888+“, galinčius išspausti net 3GHz maksimalų veikimo dažnį. Taip pat skelbiama, kad „Black Shark 4S“ dirbtinio intelekto veikimas bus net 20% geresnis nei pirmtako.

Nors apie įrenginį žinoma nemažai informacijos, pats gamintojas neskelbia jokių anonsų ar pranešimų. Belieka tikėtis, kad naujieji įrenginiai skirsis nuo pirmtakų ne tik galingesniais procesoriais, bet ir atnaujinta išvaizda.

Xiaomi Black Shark 4 Dual 128GB Black (Juodas)

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Temos: BlackShark

Komentarai

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas