ZTE ruošia dar vieną bombą: netrukus išleis patobulintą „Axon 30“ flagmaną

Praėjusių metų rugsėjį buvo pristatytas pirmasis išmanusis telefonas, kuris turi po ekranu įmontuotą asmenukių kamerą. Tokią naujieną pademonstravo Kinijos kompanija ZTE, kuri išleido „Axon 20 5G“ modelį, dabar prieinamą ir kiekvienam lietuviui.

Šiemet gamintojas jau pristatė „Axon 30 Pro“ ir „Axon 30 Ultra“ modelius, tačiau prezentacijos metu mes taip ir neišvydome „ZTE Axon 30“ varianto, kuris turėjo pasižymėti patobulintu asmenukių kameros sprendimu. Naujausia informacija rodo, kad šį modelį mes vis tiek išvysime, o tai įvyks jau liepos 22 dieną.

Prieš keletą dienų internete pasirodė informacija apie Kinijos ekranų gamintojo „Visionnox“ patobulintą asmenukių kameros technologiją, kuomet ji montuojama po ekranu. Būtent šią technologiją ir tikimasi išvysti naujajame „Axon 30“ modelyje. Šiuos gandus iš esmės patvirtino ir ZTE prezidentas Ni Fei, kuris paskelbė, jog jau kitą mėnesį jo vadovaujam įmonė ketina pristatyti naują produktą.

Kol kas nėra žinoma kokiomis savybėmis pasižymės „ZTE Axon 30“, tačiau tikėtina, kad šiame modelyje bus panaudotas „Qualcomm Snapdragon 888“ procesorius, o asmenukių kamera galimai turės bent 32 MP raiškos vaizdo jutiklį. Kalbant apie „Visionox“ technologiją, kuri leidžia montuoti pastarąjį sensorių po ekranu, sulaukė patobulinimų taškų grupavimo algoritme. Tai turėtų leisti fiksuoti gerokai švaresnes nuotraukos.

Kaip žinia, praėjusiais metais pristatytas „Axon 20 5G“ modelis sulaukė nemažai kritikos dėl asmenukių kameros fiksuojamų nuotraukų. Kritikos nepagailėjo net ir „DxOMark“ specialistai. „ZTE Axon 20 5G“ asmenukių kamera, kuri, kaip žinia, įmontuota po įrenginio ekranu, surinko vos 26 taškus, o tai yra antras blogiausias rezultatas „DxOMark“ sudarytame reitinge. Jis yra toks blogas, kad nusileidžia tik „Intex Aqua Selfie“, o nuo artimiausio konkurento atsilieka kone dvigubai. Verta paminėti, kad šio reitingo lyderis yra „Huawei“ sukurtas „Mate 40 Pro“ flagmanas su 104 taškais.

Žvelgiant detaliau į ZTE sukurto išmaniojo telefono reitingą, sunku būtų rasti labai daug pozityvumo. Vienintelis geresnis dalykas – fokusavimas, tačiau ir pastarasis nė iš tolo neprilygsta panašios kainos produktams. Visa kita – labai prastai. „DxOMark“ pažymi, kad nuotraukose trūksta detalumo, triukšmo lygis yra itin aukštas, o spalvų atkūrimas yra tiesiog siaubingas.


Kol kas komentarų nėra.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas