Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

5 išmaniojo telefono funkcijos, naudingos dirbantiems sudėtingomis sąlygomis

5 išmaniojo telefono funkcijos, naudingos dirbantiems sudėtingomis sąlygomis

Lukas Snarskis

2021-07-02, 10:40

Dirbant sudėtingomis sąlygomis – lauke, sningant, lyjant ar nuolat keičiant darbo vietą, būtina pasirūpinti patikimu telefonu. Tokiomis aplinkybėmis svarbu, kad išmanaus įrenginio funkcijos padėtų kasdienius darbus atlikti efektyviau. „Darbui pritaikyti išmanieji telefonai yra daug atsparesni aplinkos veiksniams, o taip pat pasižymi didesniu funkcionalumu. Specialios funkcijos ne tik padeda padidinti našumą, tačiau ir išplečia įrenginių panaudojimo ribas“, – sako „Samsung“ mobiliųjų sprendimų verslui skyriaus vadovas Vaidas Bielinis.

Įrankiai patogiam bendravimui

samsung-ruosiasi-pristatyti-xcover-4-ipedini_2021-04-26-211715

Dirbant labai svarbu palaikyti ryšį su komanda – dalintis informacija apie darbų eigą, atliktas užduotis ir rezultatus. Mobilieji įrenginiai palengvina darbuotojų tarpusavio bendravimą. „Darbui pritaikytus išmaniuosius telefonus galima naudoti, kaip racijas, todėl jos padeda darbuotojams keistis informacija itin efektyviai. Šis aspektas ypač svarbus, kai kalbame apie dirbančius sudėtingomis sąlygomis – statybų aikštelėse ar sandėliuose, kuriuose ryšys gali būti prastas. Tokiomis aplinkybėmis praverčia įrenginiuose integruota racijos funkcija, kuri padeda vieno mygtuko paspaudimu perduoti informaciją kolegoms“, – sako „Samsung“ mobiliųjų sprendimų verslui skyriaus vadovas Vaidas Bielinis.

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

Greitas ir patogus naudojimas

Doogee20S5920Pro20cover

Ypač svarbu, kad įrenginys darbuotojams palengvintų užduočių atlikimą esant bet kokioms sąlygoms – sningant, lyjant ar esant tamsiajam paros metui. „Darbui pritaikytuose išmaniuosiuose telefonuose esančios funkcijos yra apgalvotos iki smulkmenų. Juose galima suasmeninti telefono valdymą ir naudotis greituoju mygtuku, kuris įjungs jūsų norimą, dažniausiai naudojamą funkciją, pavyzdžiui, kamerą ar žibintuvėlį. – sako V. Bielinis. – Kita ne mažiau svarbi tokių telefonų ypatybė, kurios nėra paprastiems vartotojams skirtuose telefonuose, tai padidinto jautrumo ekranas. Ši funkcija labai naudinga dirbantiems statybų aikštelėse, kuriose rangovai nuolat mūvi pirštines“.

Patikima verslo duomenų apsauga

Išmaniesiems telefonams tapus itin svarbia darbo priemone, ieškoma patikimų sprendimų, kaip apsaugoti svarbią ir konfidencialią įmonės informaciją. „Vis dar galime pastebėti, kad kai kurie klientai bijo savo išmaniuosiuose įrenginiuose laikyti svarbius verslo duomenis. Dėl šios priežasties mobiliųjų telefonų gamintojai, siekdami užtikrinti patikimą vartotojo telefone esančių duomenų ir informacijos apsaugą, iš anksto įrenginius aprūpina specialiomis saugumo platformomis, – teigia ekspertas. – Prieš įsigyjant darbui skirtą įrenginį, verta atkreipti dėmesį į tai, ar pasirinktas išmanusis jau turi iš anksto įdiegtus saugumo sprendimus.

Dviguba ir energiją taupanti baterija

Ulefone-Armor-X8

Dirbant ten, kur nėra galimybės įkrauti telefoną, svarbu, kad išmanaus įrenginio baterija būtų pakankamai talpi. „Gamintojai, kurdami verslui pritaikytus telefonus, atsižvelgia į tai, kad įrenginiai tampa kasdieniais žmogaus palydovais darbe ir namuose, todėl teikia didelį prioritetą tam, kad telefonas išliktų ištikimu bendražygiu visą dieną. Pavyzdžiui, aplinkos veiksniams atsparus „Galaxy XCover 5“ telefonas turi integruotą 3000mAh keičiamą bateriją, todėl prireikus ją galima pakeisti arba pasinaudoti greituoju įkrovimu ir įkrauti net automobilyje“, – apie išmaniųjų telefonų funkcijas pasakoja ekspertas V. Bielinis.

Nuotolinis darbas mobiliųjų technologijų pagalba

Daugelis įmonių naudoja įvairias programėles, kad palengvintų kasdienius procesus. Išmanūs įrenginiai suteikia galimybę dirbti ir atlikti užduotis neprisirišant prie konkrečios vietos, ir leidžia tą daryti ne mažiau efektyviai ir profesionaliai nei dirbant biure. „Verslui pritaikyti išmanieji telefonai pasižymi daug didesniu funkcionalumu. Viena iš dažniausiai naudojamų funkcijų – dokumentų skenavimas. Ji popierinį dokumentą akimirksniu paverčia skaitmeniniu, todėl jį patogiai galima persiųsti kolegoms. Šis išskirtinumas leidžia dirbti efektyviau, nes pasirašyti dokumentus ir juos persiųsti galima būnant bet kur, net ir statybų aikštelėje“, – pasakoja mobiliųjų sprendimų verslui žinovas.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas