Telefonai

Didžiausia telefonų problema – įvairiausi įbrėžimai: patarimai, kurie padės išsaugoti ne tik ekraną, bet ir visą telefono korpusą

Mūsų išmanieji telefonai tapo vertingais ir būtinais įrenginiais, kuriais pasitikime kiekvieną dieną.

Didžiausia telefonų problema – įvairiausi įbrėžimai: patarimai, kurie padės išsaugoti ne tik ekraną, bet ir visą telefono korpusą

Siekiant užtikrinti jų ilgaamžiškumą ir išlaikyti išvaizdą, labai svarbu apsaugoti juos nuo įbrėžimų. Įbrėžimai ne tik pablogina estetinį patrauklumą, bet ir laikui bėgant gali sukelti pažeidimus. Jie taip pat sumažina bendrą mobiliojo telefono vertę tiems, kurie tikisi įrenginį perparduoti.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

Šiame straipsnyje pateikiami praktiniai patarimai ir rekomendacijos, padėsiantys apsaugoti mobilųjį telefoną nuo subraižymo ir išlaikyti jį visiškai naują.

Investuokite į ekrano apsaugą

Labiausiai pažeidžiama mobiliojo telefono dalis yra ekranas. Ekrano apsauginės plėvelės uždėjimas yra veiksmingas būdas apsaugoti jį nuo įbrėžimų. Rinkitės aukštos kokybės grūdinto stiklo arba plėvelės apsaugą, specialiai sukurtą jūsų telefono modeliui. Šios apsaugos veikia kaip paaukojamas sluoksnis, sugeria įbrėžimus ir neleidžia jiems pasiekti tikrojo ekrano. Prieš uždėdami apsauginę plėvelę, būtinai kruopščiai nuvalykite ekraną, kad būtų užtikrintas patikimas prigludimas be burbuliukų.

Naudokite apsauginį dėkliuką

Tvirtas ir gerai priglundantis apsauginis dėklas yra būtinas priedas, apsaugantis telefoną nuo įbrėžimų ir kitų pažeidimų. Ieškokite dėklų, pagamintų iš patvarių medžiagų, tokių kaip silikonas, TPU (termoplastinis poliuretanas) arba polikarbonatas. Šios medžiagos sugeria smūgius ir gali atlaikyti sutrenkimus geriau nei trapūs korpusai. Rinkitės dėklus, kurių kraštai arba rėmeliai aplink ekraną yra paaukštinti, kad būtų išvengta tiesioginio kontakto su paviršiais, kai ekranas yra nukreiptas žemyn.

Nelaikykite vienoje kišenėje su raktais

Kad išvengtumėte atsitiktinių įbrėžimų, svarbu nelaikyti telefono kišenėse ar krepšiuose, kur jis gali liestis su raktais, monetomis ar kitais aštriais daiktais. Šie elementai gali lengvai subraižyti telefono ekraną arba korpusą. Vietoj to savo telefonui paskirkite atskirą kišenę ar skyrių arba apsvarstykite galimybę naudoti tam skirtą telefono dėklą ar maišelį, kad suteiktumėte papildomą apsaugą.

Atkreipkite dėmesį, kur dedate savo telefoną

Dėdami telefoną ant įvairių paviršių, būkite atsargūs, kad išvengtumėte galimų įbrėžimų. Nedėkite jo ant šiurkščių ar abrazyvinių paviršių, tokių kaip betonas, žvyras ar smėlingos vietos. Be to, atkreipkite dėmesį į daiktus, prie kurių padedate telefoną, pvz., rašiklius, metalinius daiktus ar grubios tekstūros medžiagas. Padėkite telefoną ant stalo ar naktinio staliuko, naudokite minkštą audinį arba tam skirtą telefono stovą arba laikiklį.

Tinkamai valykite savo išmanųjį

Reguliarus telefono valymas ne tik palaiko jo higieną, bet ir padeda išvengti įbrėžimų. Mikropluošto šluoste arba skudurėliu be pūkelių nuvalykite dėmes, pirštų atspaudus ir dulkių daleles. Nenaudokite abrazyvinių medžiagų, popierinių rankšluosčių ar drabužių, kurie gali subraižyti ekraną ar korpusą. Jei reikia, šiek tiek sudrėkinkite šluostę vandeniu arba naudokite specializuotus telefono ekrano valymo tirpalus, vadovaudamiesi gamintojo instrukcijomis.

Naudokite apsaugines korpuso plėveles

Tiems, kurie nori minimalistinės išvaizdos arba nori šiek tiek suasmeninti savo įrenginį, apsvarstykite galimybę ant telefono uždėti plėvelę arba lipduką. Lipdukai yra kaip ploni, lipnūs dėklai, kurie prilimpa prie telefono paviršiaus ir užtikrina apsaugą nuo įbrėžimų bei leidžia personalizuoti įrenginį. Jie būna įvairių tekstūrų, spalvų ir raštų. Tuo tarpu plėvelės užtikrina viso korpuso apsaugą ir dažniausiai yra pagaminti iš vinilo ar panašių medžiagų. Jas galima pritaikyti ir suteikti papildomą atsparumo įbrėžimams sluoksnį, išlaikant ploną jūsų telefono profilį.

Nedėkite telefono ekranu žemyn

Kad ekranas nesusibraižytų, įpraskite nedėti telefono ekrano puse žemyn ant paviršių. Net ir su apsauginiu dėklu, tiesioginis kontaktas su šiurkščiais ar abrazyviniais paviršiais vis tiek gali subraižyti. Vietoj to, padėkite telefoną ant nugarėlės arba naudokite minkštą audinį arba tam skirtą telefono stovą, kad jis būtų pakeltas.

Būkite atsargūs naudodamiesi

Su telefonu elkitės atsargiai, kad sumažintumėte atsitiktinių įbrėžimų riziką. Venkite juo slysti per paviršius ir nedėkite į perpildytas kišenes ar krepšius, kur jis gali trintis į kitus daiktus. Be to, būkite atsargūs dėdami telefoną į automobilinį puodelių laikiklį arba ant bet kokio paviršiaus, kuriame gali būti šiukšlių ar purvo dalelių, kurios gali subraižyti ekraną.

Naudokite specialius dėklus keliaujant

Nešiodami telefoną krepšyje ar rankinėje, apsvarstykite galimybę naudoti tam skirtą maišelį arba movą, kad būtų užtikrinta papildoma apsauga. Šie medžiaginiai arba odiniai dangteliai suteikia papildomą amortizavimo sluoksnį ir apsaugo nuo tiesioginio kontakto su kitais daiktais, kurie gali subraižyti telefoną.

Prižiūrėkite savo telefono aksesuarus

Laikui bėgant ekrano apsauginės plėvelės ir telefono dėklai gali susidėvėti arba būti pažeisti, todėl sumažės jų veiksmingumas apsaugant nuo įbrėžimų. Reguliariai tikrinkite šiuos priedus, ar nėra nusidėvėjimo požymių, pvz., atsilupusių kraštų ar įtrūkimų. Jei reikia, pakeiskite juos, kad užtikrintumėte nuolatinę telefono apsaugą.

Venkite naudotis esant ekstremalioms temperatūroms

Didelis karštis ar šaltis gali paveikti telefono ekrano ir korpuso vientisumą, todėl jie gali būti labiau linkę susibraižyti. Stenkitės ilgesnį laiką nepalikti telefono tiesioginiuose saulės spinduliuose, šalia šildytuvų arba žemoje temperatūroje. Dėl ekstremalių temperatūros svyravimų medžiagos taip pat gali išsiplėsti arba susitraukti, todėl gali atsirasti įtrūkimų ar įbrėžimų.

Išmaniojo telefono apsauga nuo įbrėžimų yra būtina norint išlaikyti jo išvaizdą ir funkcionalumą laikui bėgant. Investuodami į ekrano apsauginę plėvelę, naudodami apsauginį dėklą, atkreipdami dėmesį, kur dedate savo įrenginį, tinkamai jį išvalydami ir atsižvelgdami į papildomo lipduko ar plėvelės apsaugos naudojimą, galite žymiai sumažinti įbrėžimų riziką. Šie paprasti ir praktiški patarimai padės išlaikyti jūsų telefono nepriekaištingą išvaizdą, užtikrins ilgesnį tarnavimo laiką ir malonią vartotojo patirtį.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas