Telefonai

Efektyviam išlaidų mažinimui: be kurio išmanaus įrankio neapsieisite planuodami biudžetą?

Jeigu norite sutaupyti, reikėtų pradėti nuo tikslaus biudžeto sudarymo ir apgalvoto finansų paskirstymo. Kad nereikėtų kaskart rinkti apsipirkimų čekių ir ranka žymėtis visų išlaidų, naudokitės išmaniomis aplikacijomis telefone – jos ne tik leidžia lengviau kontroliuoti išlaidas, bet ir lavina finansinį raštingumą.

Efektyviam išlaidų mažinimui: be kurio išmanaus įrankio neapsieisite planuodami biudžetą?

Anot Arnoldo Lukošiaus, „Tele2 Inovacijų biuro“ eksperto, aplikacijose veikiantys įrankiai leidžia nuosekliai stebėti savo finansus, moko atsakingai paskirstyti pinigus ir pateikia naudingų patarimų taupymui.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70%. Spauskite čia.

Išlaidų stebėjimas – „Mint“

Nemokama pinigų valdymo ir finansų stebėjimo programėlė sukurta taip, kad padėtų kontroliuoti savo išlaidas. Ji sinchronizuojama su banko sąskaitomis, todėl galima paprastai stebėti savo pajamas, pirkinius ir santaupas. Ši aplikacija vertinama dėl lengvo valdymo ir informatyvių finansinių grafikų. Sujungus sąskaitas su programėle, ji seka atliekamas operacijas ir suskirsto jas į tam tikras biudžeto kategorijas. Naudodami „Mint“ galite peržiūrėti savo išlaidų tendencijas ir stebėti, kaip sekasi valdyti biudžetą. Laikui bėgant galima analizuoti savo pinigų naudojimo įpročius ir rasti būdų, kaip pagerinti savo finansinę situaciją.

Finansų sekimas poroms – „Honeydue“

Naudodamos šią programėlę poros gali patogiau sekti ir valdyti savo finansus. Aplikacija suskirstyta į 3 skyrius: vienas iš jų skirtas asmeninėms išlaidoms, kitas – partnerio išlaidoms, o trečias – bendroms išlaidoms. Čia patogu stebėti viską – nuo banko sąskaitų, paskolų ir investicijų. Taip pat čia galima rasti bendrą kalendorių, skirtą sąskaitų priminimams, todėl būsite užtikrinti, kad nieko nepamiršote. Šis išmanus įrankis yra itin geras sprendimas poroms, kurios siekia sutaupyti konkrečiam tikslui, pavyzdžiui, naujam automobiliui ar atostogoms. Aplikacija automatiškai suskirsto naudotojų išlaidas į kategorijas, pavyzdžiui, „namai ir komunalinės paslaugos“, „transportas“, „pramogos“ ar „maistas“.

Biudžeto planavimas – „Goodbudget“

Ši aplikacija puikiai tinka žmonėms, kurie nori planuoti savo biudžetą, kadangi ji gali padėti sekti kasdienes išlaidas. Programėlė suteikia visus įrankius suskirstyti išlaidas į kategorijas, nustatyti išleidžiamų pinigų ribas ir prioritetus. Naudodami kategorijų suskirstymo sistemą galite pasiekti svarbių finansinių tikslų įgyvendinimo. Pavyzdžiui, grąžinti skolą arba sutaupyti didelėms numatomoms išlaidomos, automobiliui ar pradiniam įnašui už būstą. „Goodbudget“ teikia ataskaitas, kurios parodo, kaip jūsų pajamos skiriasi nuo išlaidų ir kaip jos kinta kiekvieną mėnesį. Programėlėje pateikiamos aiškios ir išsamios diagramos, kurios gali padėti suprasti jūsų išlaidų įpročius.

Išlaidų padalijimas – „SuperSplit“

Tai vienas iš paprasčiausių įrankių, kuriuo galite pasidalinti išlaidas su draugais ar kolegomis. Programėlė leidžia sukurti grupes, su kuriomis paprastai dalijatės išlaidomis. Grupės gali apimti bet ką – nuo nuomos už butą iki kelionių, nuo filmų žiūrėjimo kino teatruose ir maisto restoranuose. Aplikacija „SuperSplit“ padeda pridėti ir gauti mokėjimus be vargo. Ši programėlė siunčia priminimus apie mokėjimą visiems grupės nariams, tad jums nereikės patiems siųsti priminimų.

Viskas viename – „Pocketguard“

Programėlė yra geras pasirinkimas norintiems visiškai automatizuoti biudžeto sudarymą. Aplikacija naudoja išmaniuosius algoritmus ir leidžia stebėti visas jūsų sąskaitas, taip išmanusis įrankis padeda užtikrinti, kad nepraleisite nė vieno mokėjimo. Sąskaitų sekimo ir organizavimo funkcija yra prieinama, kai tik susiejate savo banko sąskaitas. Naudojant funkciją „In my pocket“, programėlė automatiškai apskaičiuos jūsų mėnesio išlaidas, o tada pateiks rekomendacijas, kiek dar pinigų galite išleisti.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas