Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

Gerai fotografuoti gali visi „Android” telefonai: tereikia atlikti vieną žingsnį

Gerai fotografuoti gali visi „Android” telefonai: tereikia atlikti vieną žingsnį

Leonardas Sindaravičius

2021-04-20, 15:20

„Google Camera“ aplikacija yra vienas iš „Android“ operacinės sistemos stebuklų - būtent ši programa slypi už neįtikėtinai kokybiškų nuotraukų, kurias geba užfiksuoti „Google Pixel“ serijos išmanieji. Kol kitos kompanijos siekdamos universalumo ir aukštos kokybės kuria kamerų sistemas su keliais objektyvais, „Google Pixel“ serija siūlo puikų kainos ir kokybės santykį su vos vienu objektyvu. Šiuose prietaisuose dominuoja puiki kameros programinė įranga, kurios dėka jie geba išlikti populiarūs fotografijos telefonų rinkoje. Juose įdiegta programinė įranga pasižymi ir pažangiomis funkcijomis, kaip astrofotografijos režimas, aukštos raiškos vaizdo įrašų filmavimas, dirbtiniu intelektu valdomas HDR bei daugybė kitų. Po sėkmingos „GCam 8.0“ versijos, „Android“ internetinėje bendruomenėje pagaliau pristatyta ir atnaujinta „GCam 8.1“ - tai kameros programa „iškelta“ iš „Google Pixel“ telefonų ir pritaikyta naudojimui kituose „Android“ įrenginiuose.

Taip, „GCam“ yra veikiau ne oficiali aplikacija, o modifikacija - ties šios aplikacijos pritaikymu kitiems „Android“ įrenginiams dirba keli kūrėjai, tačiau ją naudojančių žmonių bendruomenė nesustabdomai plečiasi. Egzistuoja daugiau nei viena šios modifikacijos versijos, kai kurios yra skirtos specifiniams įrenginiams, kai kurios puikiai veikia keliuose įrenginiuose, o kūrėjai savo ruožtu užsiima testavimu, kad viskas veiktų sklandžiai.

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

gcam-8-1

gcam-8-1-2

Naujausia „GCam“ versija veiks beveik visuose telefonuose, tad nesvarbu, ar Jūsų naudojamas telefonas ekonominės ar aukščiausios klasės, „GCam“ gali drastiškai pagerinti fiksuojamų nuotraukų bei vaizdo įrašų kokybę. Žinoma yra ir keletas ribojimų, pagrindinis iš jų - „camera2 API“ palaikymas. Jis pradėtas naudoti nuo penktosios „Android“ versijos, tad su tuo problemų kilti neturėtų, tačiau kitas reikalavimas kiek griežtesnis - programa kurt air testuota „Android 10“ bei naujesnėms operacinės sistemos versijoms. Galite bandyti įdiegti ją ir į „Android 9“ ar senesnę programinę įrangą turinčius įrenginius, tačiau tikėtina, kad juose aplikacija neveiks arba veiks netinkamai.

Kaip įsidiegti „GCam 8.1“ savo įrenginyje?

Google-Camera-Portrait-Mode-1

Kadangi tai bendruomenės kuriama modifikacija, jos nerasite „Google Play“ parduotuvėje. Norėdami įsidiegti ir išbandyti programos privalumus, sekite šiuos žingsnius:

  1. Parsisiųskite „APK“ programos diegimo failą iš čia;
  2. Atidarykite parsisiųstą failą ir įdiekite programą;
  3. Po diegimo rasite jos ikoną savo programų meniu - galite atsidaryti ir išbandyti!

Jei naudojate senesnę „Android“ versiją, galite atsisiųsti ir išmėginti kitas šios kameros modifikacijos versijas, pavyzdžiui „GCam 7.3“, „7.2“ ar net „7.1“ - bet kurią, kuri nurodyta kaip palaikanti Jūsų prietaise įdiegtą operacinės sistemos versiją. Taip pat jei nesatę įsitikinę ar Jūsų įrenginyje yra „camera2 API“, galite pasitikrinti „Google Play“ aplikacijų krautuvėje - ją galima parsisiųsti ir įsidiegti bet kokiame „Android“ įregninyje, kuriame yra „Android 5“ ar naujesnė OS versija. Dėl daugiau informacijos, palaikymo ar atsiliepimų galite panaršyti „GCam Hub“ puslapyje

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas