Telefonai

Turimas „Android“ telefonas fotografuoja kaip bulvė? Įsirašykite programėlę, kuri pakels jūsų įrenginio fotografavimo galimybes į naują lygį

Norint įsigyti gerai fotografuojantį išmanųjį telefoną – teks paploti apvalią sumą pinigų. Įsigijus vidutinės klasės įrenginį, nuotraukų kokybė dažniausiai būna ne pati geriausia, tačiau net ir pigesniems modeliams galima suteikti šiek tiek prabangos.

Turimas „Android“ telefonas fotografuoja kaip bulvė? Įsirašykite programėlę, kuri pakels jūsų įrenginio fotografavimo galimybes į naują lygį

Norint įsigyti gerai fotografuojantį išmanųjį telefoną – teks paploti apvalią sumą pinigų. Įsigijus vidutinės klasės įrenginį, nuotraukų kokybė dažniausiai būna ne pati geriausia, tačiau net ir pigesniems modeliams galima suteikti šiek tiek prabangos.

Niekam ne paslaptis, jog „Google“ kameros aplikacija yra plačiai žinoma dėl puikų savo galimybių bei išskirtinių funkcijų. Šią programėlę naudoja „Google Pixel“ išmanieji telefonai, kurie apginkluoti išskirtinėmis „Google“ kameros funkcijomis – astro fotografijos režimas, dvigubas ekspozicijos nustatymas ir daug kt.

Būtent programinė įranga yra viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl „Pixel“ serijos išmanieji telefonai gali pasiūlyti išskirtines fotografijos galimybes. Kaip gerai fotografuoja „Google“ įrenginiai, galima įsitikinti ir pažvelgus į „DxOMark“ ekspertų reitingą, kur „Pixel 7 Pro“ flagmanas puikuojasi pirmoje pozicijoje. Gal ne tokias, bet panašias galimybes galite turėti ir jūs.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70 proc.
Nepraleiskite progos – spauskite čia ir dabar.

Nepaisant oficialaus „Google“ kameros palaikymo tik šios kompanijos įrenginiuose, yra keli būdai, kuriais vartotojai gali mėgautis šia kamera ir kituose įrenginiuose. „Android“ ekosistemos atvirojo kodo pobūdis leido trečiųjų šalių kūrėjams išplėsti „Google“ kameros pritaikymą išmaniuose telefonuose. Skirtingų telefonų savininkai galėjo atsisiųsti ir įsidiegti tik jų telefono parametrus atitinkančią modifikuotą „GCam“ aplikaciją, tačiau dabar tai padaryti gali bet kas.

Naujoji „GCam 8.7“ – naujos funkcijos visiems telefonams

Nesvarbu ar jūs naudojate „Samsung“ ar „Xiaomi“, „Redmi“ ar dar kurio nors kito gamintojo išmanųjį telefoną – „GCam“ dabar gali veikti bet kuriame įrenginyje. „Android“ programėlių kūrėjų bendruomenė įtemptai dirba tam, jog „Pixel“ kameros galimybės būtų pasiūlytos ne tik „Google“ kurtuose įrenginiuose, o naujoji „GCam 8.7“ pasiūlys nemažai naujovių.

Įdomu ir tai, jog ši aplikacijos versija buvo sukurta veikti tik su „Android 13“ operacinės sistemos versija, tačiau dabar ją gali įsidiegti visi, kurie turi bent jau „Android 11“. „GCam 8.7“ pasiūlys naują naktinės fotografijos fiksavimo laiką – tai 3 arba 6 sekundės. Programėlė taip pat aprūpinta kinematografijos filmavimo režimu, naktinio matymo funkcija ir daugybe kitų naujovių.

Kaip įsidiegti naująją „GCam 8.7“ versiją?

Norint pradėti naudotis „GCam 8.7“ programėlės versija – jums reikės atlikti vos keletą labai paprastų žingsnių. Žemiau pateikiame instrukciją ką jums reikia padaryti, norint pradėti naudotis šia aplikacija:

  1. Atsisiųskite instaliacinį APK failą - tai padaryti galite paspaudę čia;
  2. Norėdami įdiegti programą iš išorinio šaltinio, jums reikės telefone suteikti tam teisę – Nustatymai > Sauga > Įgalinti nežinomus šaltinius. Kiekviename telefone šis punktas gali būti pateiktas skirtingose vietose, tad užėjus į nustatymus galite paieškoje įvesti ieškoti žodžių „Įgalinti nežinomus šaltinius“ arba angliškai „Unknown“ ir pasirinkti įgalinimą dokumentų tvarkyklei;
  3. Paspauskite atsisiųstą APK failą ir vykdykite įrašymo nurodymus;
  4. Sėkmingai naudokite „GCam“ kamerą.

Kaip jau minėjome, norint naudotis „GCam 8.7“ programėlės versija – jums reikalinga „Android 11“ ar naujesnė operacinės sistemos versija. Jei norite jūsų telefonas veikia dėka senesnės „Android“ versijos, jums teks susirasti tik jūsų telefonui skirtą senesnės versijos modifikaciją. Taip pat, tai nėra oficiali „Google“ patikrinta programėlė, tad jos naudojimo rizika krenta ant jūsų pačių pečių.

Laimėkite 60 eurų vertės pelę, prisijungę prie mūsų „YouTube“ kanalo!

Žiūrėkite mūsų naujausią vaizdo įrašą, sužinokite ką reikia daryti ir laimėkite pelę! Daugiau informacijos rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Temos

Rekomenduojame peržiūrėti

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius, o platesnes komentavimo taisykles rasite paspaudę čia. Gerų diskusijų!

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas