Telefonai

Argentinos futbolo superžvaigždė apdovanojo čempioniškos komandos narius: kiekvienas gavo specialius „iPhone“ išmaniuosius telefonus

Argentinos futbolo superžvaigždė apdovanojo čempioniškos komandos narius: kiekvienas gavo specialius „iPhone“ išmaniuosius telefonus

Argentinos futbolo žvaigždė Lionelis Messi išleido daugiau nei 197 tūkst. eurų tam, kad nupirktų dovanas komandos draugams ir visam personalui. Argentinietis visiems čempioniškos rinktinės nariams nupirko „iPhone“ išmaniuosius telefonus, kurie padengti 24 karatų auksu.

Kiekvienas išmanusis telefonas turi žaidėjo vardą bei jo marškinėlių numerį nugarėlėje, o taip pat ir Argentinos rinktinės logotipą. Teigiama, kad „Messi norėjo padaryti kažką ypatingo ir linksmo, kad pažymėtų didingiausią akimirką“. Skelbiama, kad dizaino sprendimus sukurti padėjo verslininkas Benas Lyonsas.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70 proc.
Nepraleiskite progos – spauskite čia ir dabar.

Laimėkite 60 eurų vertės pelę, prisijungę prie mūsų „YouTube“ kanalo!

Žiūrėkite mūsų naujausią vaizdo įrašą, sužinokite ką reikia daryti ir laimėkite pelę! Daugiau informacijos rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą.

Telefonai.eu

Tai yra trumpa naujiena, kuri skirta informuoti apie tam tikrą įvykį. Mūsų pateikiamos trumpos žinios skirtos skubantiems ir norintiems gauti tik konkrečią informaciją apie tai kas įvyko. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Temos

Rekomenduojame peržiūrėti

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius, o platesnes komentavimo taisykles rasite paspaudę čia. Gerų diskusijų!

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas