Telefonai

Naujausia „Android“ operacinės sistemos versija atkeliauja į dar vieną nebrangų „Samsung“ telefoną

Naujausia „Android“ operacinės sistemos versija atkeliauja į dar vieną nebrangų „Samsung“ telefoną

„Samsung“ pastaruoju metu demonstruoja pavydėtiną tempą atnaujinant savo išmaniuosius telefonus, o kartu su „Galaxy S23“ serijos flagmanams buvo išleista ir „One UI 5.1“ vartotojo sąsajos versija. Dabar šis naujinys atkeliauja ir į dar vieną bendrovės telefoną – tai „Samsung Galaxy M42 5G“.

Išmanusis telefonas sulaukė „One UI 5.1“ vartotojo sąsajos, kuris sukurta pagal „Android 13“ operacinės sistemos versiją, o kartu atkeliauja ir vasario mėnesio saugumo plėtinys. Norėdami įsidiegti šį atnaujinimą – turite nukeliauti į telefone esantį nustatymų langą ir ten susirasti „Program.įrang.naujinimas“ punktą. Tuomet spauskite „Atsisiųsti ir įdiegti“. Jeigu vis dėlto atnaujinimo dar nematyti – vadinasi jums teks palaukti dar keletą papildomų dienų.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70 proc.
Nepraleiskite progos – spauskite čia ir dabar.

Laimėkite 60 eurų vertės pelę, prisijungę prie mūsų „YouTube“ kanalo!

Žiūrėkite mūsų naujausią vaizdo įrašą, sužinokite ką reikia daryti ir laimėkite pelę! Daugiau informacijos rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą.

Telefonai.eu

Tai yra trumpa naujiena, kuri skirta informuoti apie tam tikrą įvykį. Mūsų pateikiamos trumpos žinios skirtos skubantiems ir norintiems gauti tik konkrečią informaciją apie tai kas įvyko. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Temos

Rekomenduojame peržiūrėti

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius, o platesnes komentavimo taisykles rasite paspaudę čia. Gerų diskusijų!

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas