Telefonai

Pasirodė pirmoji „Moto Razr 2023“ sulenkiamo telefono nuotrauka: paaiškėjo, kokius dizaino pakeitimus ketinama pasiūlyti

Pasirodė pirmoji „Moto Razr 2023“ sulenkiamo telefono nuotrauka: paaiškėjo, kokius dizaino pakeitimus ketinama pasiūlyti

„Motorola“ jau ruošiasi naujojo „Moto Razr 2023“ sulenkiamo išmaniojo telefono pristatymui. Vakar, penktadienį, internete pasirodė pirmoji įrenginio nuotrauka, atskleidžianti dizaino pasikeitimus. Kaip galite matyti, išmanusis turi apatinę panelę ir šoninius mygtukus rožinės spalvos.

Negana to, „Moto Razr 2023“ gali naudoti visiškai atnaujintą sulenkimo mechanizmą, ką galima pastebėti ir šio išmaniojo telefono nuotraukoje. Viršutinėje nugarėlės dalyje – dviguba kamera ir LED blykstė, o šie komponentai išdėstyti horizontalioje linijoje. Spėjama, kad šis įrenginys veiks su „Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2“ procesoriumi.

Telefonai.eu

Tai yra trumpa naujiena, kuri skirta informuoti apie tam tikrą įvykį. Mūsų pateikiamos trumpos žinios skirtos skubantiems ir norintiems gauti tik konkrečią informaciją apie tai kas įvyko. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Temos

Rekomenduojame peržiūrėti

1 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius, o platesnes komentavimo taisykles rasite paspaudę čia. Gerų diskusijų!

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas