Trečiadienis, lapkričio 21, 2018
Akcijos

[Akcija] Renkamės nebrangų „Xiaomi“ telefoną „11.11“ išpardavimų metu

203peržiūros(-ų)

Kinijos elektroninės parduotuvės periodiškai turi tam tikrų dienų ar net savaičių, kuomet savo pirkėjams siūlo įvairiausias akcijas. Lapkričio mėnesis visiškai ne išimtis ir kone dvi savaites pardavėjai siūlo dalyvauti įvairiuose „11.11“ pavadinimu pažymėtuose išpardavimuose.

Telefonai.eu šiandien Jums pateiks tris įdomius pasiūlymus iš internetinės parduotuvės „Gearbest“. Jeigu ketinate įsigyti „Xiaomi“ išmaniuosius telefonus, tai tuomet šis tekstas yra skirtas būtent Jums. Atrinkome tris įrenginius, kurie šiai dienai turi tikrai dėmesio vertą kainą, todėl siūlome trumpai juos ir apžvelgti.

„Xiaomi Mi A2 Lite“

Pirmasis ir, žinoma, pats pigiausias išmanusis telefonas – „Xiaomi Mi A2 Lite“, kurį šiuo metu „Gearbest.com“ internetinėje parduotuvėje galima įsigyti už 125,98 euro. Šis įrenginys turėtų patraukti dėmesį tų, kurie ieško telefono su švaria Android“ operacine sistema bei nėra reikalingos aukščiausios klasės specifikacijos.

„Xiaomi Mi A2 Lite“ pasižymi 5,84 colių įstrižainės ekranu su Full HD+ raiška bei veikia dėka „Qualcomm Snapdragon 625“ procesoriaus. Stabiliu įrenginio veikimu rūpinasi 3 GB operatyviosios (RAM) bei 32 GB vidinės atminties, o telefoną energija aprūpina 4000 mAh talpos baterija.

Kaip jau minėjome, didžiausias šio išmaniojo telefono privalumas – švari „Android“ operacinė sistema. „Gearbest“ internetinėje parduotuvėje šis telefonas dabar kainuoja tik 125,98 euro. Tiesa, jeigu ketinate pirkti telefoną Lietuvoje, tai „Xiaomi Mi A2 Lite“ kainas rasite portale kaina24.lt.

„Xiaomi Mi A2“

Nenorite turėti išmaniojo telefono su „Lite“ žodeliu pavadinime arba tiesiog norite kiek galingesnio varianto? Tuomet galite įsigyti „Xiaomi Mi A2“, kuris taip pat išsiskiria tuo, jog veiki su švaria „Android“ operacine sistema ir šiuo metu kainuoja 179,72 euro.

Išmanusis telefonas pasižymi 5,99 colio įstrižainės ekranu su Full HD+ raiška bei veikia su „Qualcomm Snapdragon 660“ procesoriumi. Stabilų „Mi A2“ modelio veikimą užtikrina 4 GB operatyviosios (RAM) bei 64 GB vidinės atminties. Įrenginį energija aprūpina 3010 mAh talpos baterija.

Taip pat verta atkreipti dėmesį, jog „Xiaomi Mi A2“ turi ne tik aukštesnės klasės specifikacijas, tačiau neturi ekrano išpjovos. Žinoma, tai skonio reikalas, tačiau ne visiems vartotojams išpjovos sprendimas yra priimtinas. Jeigu ketina įsigyti šį įrenginį, tai dabar jis „Gearbest.com“ parduotuvėje kainuoja 179,72 euro, o jeigu nuspręsite pirkti Lietuvoje, tai „Xiaomi Mi A2“ kainas raiste portale kaina24.lt

„Xiaomi Redmi Note 6 Pro“

Dauguma žmonių mėgsta „Xiaomi“ išmaniuosius telefonus ne tik dėl itin patrauklios kainos, tačiau ir dėl jų savitos MIUI vartotojo sąsajos. Norite būtent tokio įrenginio? Tuomet siūlome atkreipti dėmesį į visai neseniai prekyboje pasirodžiusį ir jau akcijose dalyvaujantį „Xiaomi Redmi Note 6 Pro“ modelį, kurį „Gearbest“ internetinėje parduotuvėje dabar galima įsigyti už 185 eurus.

Išmanusis telefonas pasižymi net 6,26 colių įstrižainės ekranu su Full HD+ raiška ir puikiai tiks tiems, kurie nori įrenginio su dideliu ekranu. „Xiaomi Redmi Note 6 Pro“ veikimu rūpinasi „Qualcomm Snapdragon 636“ procesorius su 4 GB operatyviosios (RAM) bei 64 GB vidinės atminties. Telefone taip pat integruota 4000 mAh talpos baterija.

Pastarasis modelis yra labai panašus į „Xiaomi Mi A2 Lite“ modelį, tačiau turi gerokai didesnį ekraną, galingesnias specifikacijas, veikia su MIUI vartotojo sąsaja ir, žinoma, dėl šių priežasčių kainuoja kiek daugiau. Taigi, išpardavimų metų Jūs galite įsigyti šį modelį už 185 eurus, o jeigu vis dėlto domintų „Redmi Note 6 Pro“ kainos Lietuvoje – apsilankykite portale kaina24.lt.

Rašyti komentarą

Lukas Snarskis

Lukas Snarskis

Projekto vadovas
Išmanieji telefonai, jų priedai ir visa kita kas susiję su mobiliais įrenginiais yra mano hobis, kurio dėka ir skaitote mano turinį.