Ar gali būti pigiau: kokybiškas apvalus išmanusis laikrodis - vos €23

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-08-03
Ar gali būti pigiau: kokybiškas apvalus išmanusis laikrodis - vos €23
0 Pasidalinimai
3342 Peržiūros

Išmanieji laikrodžiai jau seniai nebėra naujiena - mieste juos galima pastebėti ant dažno praeivio riešo, o internetas užverstas skirtingais jų modeliais. Deja, dauguma pigesnių variantų atrodo praktiškai identiškai - lyg kokios kvadratinės dėžutės su dirželiais, o tuo metu klasikinė apvali forma rezervuota brangesnės kainų kategorijos atstovams. Visgi laikai spačiai keičiasi ir pastarosiomis dienomis  jau galima rasti kokybiškų apskritą ciferblatą turinčių įrenginių už maždaug 20 eurų sumą.

Paspaudę šią nuorodą „G28” išmanųjį laikrodį šiuo metu galite įsigyti vos už 22,99 euro. Į kainą įskaičiuotas siuntimas į Lietuvą, o nedidelė prekės vertė garantuos, kad nereikės mokėti jokių papildomų mokesčių.

Daugiau apie „G28”

Be abejonės didžiausias „G28” privalumas yra jo dizainas. Sunku nesutikti, kad jis labai primena tradicinį laikrodį ir atrodo prabanagiau, nei galėtų leisti spėti jo kaina. Įrenginio korpusas pagamintas iš cinko lydinio, o pirkėjams leidžiama rinktis iš trijų spalvų - juodos, tamsiai mėlynos ir rožinės/rožinio aukso. Pastarasis variantas labai tiks dailiosios lyties atstovėms, tad jei nuspręsite pirkti laikrodį sau, nepamirškite ir savo antrosios pusės.

Pratęsiant kalba apie solidumą, „G28” gali pasigirti IP68 atsparumu vandeniui ir dulkėms, tad su juo galėsite maudytis po dušu ir praktiškai niekada nenusiimti. Prietaiso ekranas taip pat nedaro gėdos - čia rasime 1,28 colio įstrižainės spalvotą TFT matricą, kurioje aiškiai matysite laiką ir įvairius kitus duomenis.

„G28” iš pigesnių konkurentų išsiskiria ir tuo, jog gali matuoti pulsą ir taip stipriai pagerinti fizinės veiklos sekimą. Beje, kalbant apie treniruočių režimus, laikrodis geba rinkti duomenis, sportuojant tiek populiarias sporto šakas, tiek visiems žinomus pratimus, tiek šiaip išlėkus pajudėti į lauką. Tai leis tiksliai žinoti, kokį atstumą nubėgote ar nuėjote bei kiek kalorijų sudeginote.

Dar vienas šio produkto privalumas yra naujojo Bluetooth 5.0 standarto palaikymas. Kitaip nei įrenginiai su ketvirtos kartos ryšiu, „G28” neatsijunginės nuo telefono, o ryšiui palaikyti bus sunaudojama dar mažiau energijos. Beje, įrenginys gali veikti tiek su „iPhone”, tiek su Android telefonais, tad problemų neturėtų kilti.

Tai ką gi dar gali atlikti „G28”, atmetus laiko rodymą ir sportinės veiklos sekimą? Visų pirma, jis galės patogiai atvaizduoti pranešimus iš telefono, tad jį iš kišenės galėsite traukti kur kas rečiau ir viską matyti ant savo riešo. Laikrodis pateiks ir orų prognozes, datą bei gebės sekti miegą - tai leis žinoti, kiek ilgai miegojote ir kokia buvo miego kokybė.

Kalbant apie laikrodžio, jo pirkėjui jaudintis tikrai neteks - gamintojas vienu įkrovimu žada net 8-10 dienų tarnavimą, o nenaudojant - akumuliatorius atlaikys net 45 dienas.

Kaip jau minėjome, paspaudę šią nuorodą „G28” išmanųjį laikrodį šiuo metu galite įsigyti vos už 22,99 euro. Į kainą įskaičiuotas siuntimas į Lietuvą, o nedidelė prekės vertė garantuos, kad nereikės mokėti jokių papildomų mokesčių.


Parašyti komentarą