Atsikratykite laidų kraunant telefoną: puiki proga įsigyti „Xiaomi“ belaidį įkroviklį už juokingą kainą

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-11-17
Atsikratykite laidų kraunant telefoną: puiki proga įsigyti „Xiaomi“ belaidį įkroviklį už juokingą kainą
0 Pasidalinimai
2377 Peržiūros

Išmaniųjų telefonų įkrovimas yra ganėtinai aktualus dalykas kiekvienam iš mūsų. Nors telefonai tobulėja kone kasdien, tačiau jų baterijos tarnavimo trukmė yra opiausia problema su kuria susiduria dauguma iš mūsų. Šiai dienai dauguma išmaniųjų telefonų palaiko ne tik greitą įkrovimo funkciją, tačiau ir palaiko belaidžio įkrovimo funkciją.

Ir nors tai tampa standartine įrenginių technologija, bet belaidžio pakrovėjo su savo telefonu dažniausiai negausite. Tai reiškia, jog norint naudotis šia galimybe – Jums teks įsigyti tinkamą pakrovėją internetu. Jeigu Jūs ieškote tinkamiausio belaidžio įkroviklio – šiandien turime keletą pasiūlymų būtent Jums!

„Xiaomi 20W High Speed Wireless Charger“ dabar parduodamas už 16,44€ - spauskite čia ir panaudokite nuolaidos kodą GBSP4369008.

„OLAF 10W Wireless Charger“ galima įsigyti vos už 3,11€ - spauskite čia.

Internetinėje parduotuvėje „Gearbest“ galima rasti gausybę belaidžių įkroviklių, tačiau šiandien norėtumėme atkreipti Jūsų dėmesį į du modelius. Pirmasis jų yra sukurtas „Xiaomi“ ir palaiko 20W įkrovimo galimybę, o antrasis puikiai tiks tiems, kurie nori gauti pakrovėją itin pigiai ir tiesiog nori išbandyti tokią įkrovimo galimybę. Pažvelkime į galingesnį ir brangesnį „Xiaomi“ variantą.

Visų pirma, reikėtų žinoti, jog pagrindinė belaidžio įkrovimo technologija vadinama „Qi“. Šią technologiją naudoja dauguma išmaniųjų telefonų gamintojų, tarp kurių „Samsung“, „Apple“, „Sony“, „Huawei“, LG ar „Xiaomi“. Ir kadangi dauguma kompanijų naudoja tą pačią technologiją, tai reiškia, kad vienas belaidis pakrovėjas Jums tiks tikriausiai visiems Jūsų turimiems įrenginiams su belaidžio įkrovimo funkcija. Būtent tokį įkrovimo standartą palaiko ir „Xiaomi“ belaidis įkroviklis.

Verta paminėti ir tai, jog šis „Xiaomi“ belaidis įkroviklis apatinėje dalyje turi ventiliacijai skirtas angas, o taip pat ir nedidelį ventiliatorių viduje. Tai apsaugos Jūsų įkroviklį nuo perkaitimo, o įrengti mechanizmai veikia pakankamai tyliai, todėl tai netrikdys Jūsų darbo ar miego, priklausomai nuo to, kada ketinate naudotis šiuo produktu.

„Xiaomi 20W High Speed Wireless Charger“ belaidis įkroviklis neabejotinai geriausiai veiks su „Xiaomi“ išmaniaisiais telefonais bei leis geriausiai išnaudoti visas jo suteikiamas galimybes. Verta paminėti ir tai, jog šis įkroviklis energija aprūpinamas pasitelkiant USB-C jungtį.

Jeigu nenorite išleisti labai daug, kaip jau minėjome, turime Jums ir labai pigų variantą. „OLAF“ sukurtas belaidis įkroviklis dabar parduodamas vos už 3,11 euro, o jis be problemų veiks su daugeliu įrenginių. Tiesa, jo siūloma krovimo sparta yra gerokai žemesnė, tačiau ir kaina gali sukelti šypseną. Norėdami įsigyti šį produktą – spauskite čia.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Naujiena
„Apple“ ketina mažinti naujausių „iPhone“ telefonų kainas Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Mobiliojo ryšio operatoriai ruošiasi Naujųjų metų nakčiai: stiprins ryšio pralaidumą miestų centruose Autorius: Pranešimas spaudai
Straipsnis
Kas yra saugiau išmaniajame telefone – ekrano užrakto šablonas ar PIN kodas? Autorius: Pranešimas spaudai
Naujiena
„Xiaomi“ ir toliau koncentruosis į inovacijas bei kokybę Autorius: Admin
Naujiena
„Xiaomi“ pardavė virš milijono išmaniojo telefono „Redmi 5A“ kopijų Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Xiaomi“ ir keletas kitų gamintojų planuoja naudoti „mini LED“ ekranus Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei Mate 20 Pro“ apžvalga