Atsikratykite blogo burnos kvapo ir idealiai išvalykite dantis: „Xiaomi” siūlo pigų įrankį

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-08-26
Atsikratykite blogo burnos kvapo ir idealiai išvalykite dantis: „Xiaomi” siūlo pigų įrankį
0 Pasidalinimai
1441 Peržiūros

Pirmas dalykas, daugeliui šovęs į galvą, kalbai pasisukus apie burnos higieną, būna dantų šepetėlis. Nieko nuostabaus, šis įrankis mus supa jau daugelį dešimtmečių. Vis dėlto ir burnos higienos priemonių rinkoje atsiranda inovacijų, o vieną jų nekantraudami norime pasiūlyti savo skaitytojams. Šis „Xiaomi” dukterinės įmonės gaminys padės atlikti darbą, kurio nesugeba padaryti šepetėlis ir padės atsikratyti blogo burnos kvapo ir dantenų problemų.

Paspaudę šią nuorodą naująjį „Oclean W1” irigatorių galite įsigyti vos už 55,90 euro. Į kainą įskaičiuotas greitas ir papildomų mokesčių išvengiantis „Priority Line” siuntimas.

Daugiau apie „Oclean W1”

Pirmasis klausimas, kuris greičiausiai iškilo didžiajai daliai skaitančiųjų šį tekstą, tai kas gi yra tas irigatorius. Irigatorius arba purkštuvas yra įrankis, skirtas valyti tarpdančiams ir dantenoms, naudojant aukšto spaudimo vandens srovę. Iš esmės tai yra kur kas efektyvesnė dantų siūlo alternatyva.

Nors iš pirmo žvilgsnio galėtų pasirodyti, kad „Oclean W1” turėtų atrodyti kaip kažkas iš odontologo kabineto, taip tikrai nėra. Prietaisas pasižymi modernia forma, būdinga „Xiaomi” gaminiams, tad tikrai tiks jūsų vonios kambario interjere ir nedarys gėdos, jį išsitraukus prie kitų asmenų. Be to, gamintojas koncentravosi į naudojimo komfortą, tad įrenginio forma yra itin patogi laikyti, o danga - neslysta ir puikiai sukimba su delno oda.

Kompanija siekia, kad šį burnos higienos palaikymo įrankį galėtumėte pasiimti į kelionę, todėl jo svorį sumažino iki 159 gramų, o pakuotėje prideda ir patogų kelioninį dėklą.

Kalbant apie techninius sprendimus, gamintojas akcentuoja, kad šiam produktui sukurti net dvejų metų. Per šį laikotarpį buvo sukurta revoliucinė aerodinaminė technologija, leidžianti stipriai padididinti valymo efektyvumą. Irigatorius didele 140kPa jėga purškia ne tik vandenį, o oro ir vandens mišinį. Deguonies burbuliukai padeda atsikratyti sunkiai šepetėliui prieinamose vietose esančių mikrobų ir taip užtikrina gaivų burnos kvapą visą dieną.

„Oclean W1” siūlo tris valymo režimus - gilaus valymo, standartinį ir automatinį. Dar daugiau galimybių atveria išmaniojo telefono aplikacija, prie kurios galima prijungti irigatorių. Ten rasite įvairių papildomų režimų, tarp kurių yra ir jautrias dantenas turinčių žmonių išsigelbėjimu vadinama dantenų masažo parinktis.

Prietaiso naudojimas ganėtinai paprastas - pripildote nedidelį 30ml bakelį vandeniu (papildyti vėl reikės tik po labai ilgo laiko), paspaudžiate mygtuką ir iki dviejų minučių keisdami poziciją laikote jį burnoje. Energiją užtikrina didelė baterija, kurios vieno įkrovimo pakanka net 30 dienų. Pakuotėje taip pat pridedamas magnetinis įkroviklis, savo darbą iki galo atliekantis per 3 valandas. Apie išsekusį akumuliatorių praneša skirtingomis spalvomis šviečiantis žiedas aplink įjungimo mygtuką.

Tai kam skirtas šis prietaisas? Visų pirma, jį rekomenduoti galima visiems, turintiems jautrias dantenas ir jaučiantiems diskomfortą valant dantis šepetėliu. „Oclean W1” labai įvertins ir tie, kas nešioja breketus. Vis dėlto tai nereiškia, kad visiems kitiems irigatorius bus nereikalingas - jeigu kompleksuojate dėl blogo burnos kvapo, tikrai turite išbandyti šį sąlyginai nebrangų įrankį

Taigi, nepraleiskite šio puikaus pasiūlymo ir rudenį pradėkite gaiviai. Kaip jau minėjome, paspaudę šią nuorodą naująjį „Oclean W1” irigatorių galite įsigyti vos už 55,90 euro. Į kainą įskaičiuotas greitas ir papildomų mokesčių išvengiantis „Priority Line” siuntimas.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Straipsnis
Kuo skiriasi „Qualcomm Snapdragon“ nuo „Mediatek“, kuris geresnis ir ką reikėtų rinktis? Autorius: Admin
Straipsnis
„Screen to body ratio“ - kas tai yra, kaip apskaičiuoti ir kas turi didžiausią reitingą? Autorius: Admin
Straipsnis
„Essential PH-1" - kas tai per telefonas ir ką apie jį reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Keturios kameros ir „All screen“ ekranas – aiškėja naujojo „Vernee X“ dizaino ir specifikacijų detalės Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Xiaomi Redmi 5“ ir „Redmi 5 Plus“ – biudžetiniai išmanieji su 18:9 formato ekranais Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Telefonas su pirštų atspaudų skaitytuvu po ekranu jau CES 2018 parodoje Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei Mate 20 Pro“ apžvalga