Besirūpinantiems savo namais – trys įspūdingi „Xiaomi“ siurbliai už labai patrauklią kainą!

Paskelbė:   Redakcija | 2019-08-29
Besirūpinantiems savo namais – trys įspūdingi „Xiaomi“ siurbliai už labai patrauklią kainą!
0 Pasidalinimai
455 Peržiūros

Vasarai skaičiuojant paskutines dienas – laikas grįžti prie darbų ar tęsti pradėtus mokslus. Būtent tai reiškia, jog tuo pačiu galėsime skirti ir mažiau laiko savo namų priežiūrai, tačiau tam šiai dienai galima rasti tikrai įdomių sprendimų.

Kinijos kompanija „Xiaomi“ yra pristačiusi daugybę skirtingų tipų dulkių siurblių, kurie padės pasirūpinti Jūsų namų tvarka. Šiandien pateikiame tris geriausias opcijas Jums. Visi trys įrenginiai atkeliauja iš Europoje esančių sandėlių, todėl Jums nereikės rūpintis papildomais mokesčiais, o ir pristatymo terminas yra tiesiog puikus.

Xiaomi Jimmy JV53

Pirmiausia į akis krinta paprastas, tačiau tuo pačiu ir stilingas „Xiaomi Jimmy JV53“ dizainas. Tai jau trečios kartos toks rankinis kompanijos siurblys, todėl gamintojas turėjo nemažai laiko ištobulinti savo produktą. Minimalistinis dizainas ir puikus rožinės bei baltos spalvos derinys sukuria papildomos vertės šiam rankiniam siurbliui.

„Jimmy JV53“ veikia su 425 W galios varikliu ir tai yra 25 W galingesnis sprendimas nei praėjusios kartos modelyje. Veikdamas galingiausiu režimu šio rankinio dulkių siurblio galia pasiekia net 20kPa. Verta paminėti ir tai, jog įrenginys turi lengvai ištuštinamą atliekų dėžutę, HEPĄ filtrą ir yra labai patogus naudoti.

Dabar šį galingą „Xiaomi“ produktą galite įsigyti tiesiai iš Europos sandėlių, o jo pristatymas užtruks vos keletą dienų. „Xiaomi Jimmy JV53“ šiuo metu kainuoja 189,62 euro, o tam tereikia atsiskaitymo metu nurodyti 3KPDT2BX nuolaidos kodą. Į šią kainą įeina ir pristatymas su DPD kurjeriais.

Tiesa, būtent šio dulkių siurblio apžvalgą jau kitą mėnesį rasite ir mūsų „Youtube“ kanalą - jį rasite čia ir taip nepamirškite prenumeruoti jo ir taip gausite visas naujienas pirmieji!

Xiaomi Mi Robot

Tai turbūt vienas pigiausių, atsižvelgiant į jo galimybes, robotų siurblių rinkoje. „Xiaomi Mi Robot“ ne tik kainuoja sąlyginai nedaug, tačiau ir yra aprūpintas naujausiomis technologijomis. Visų pirma, reikėtų žinoti, jog šis robotas naudoja lazerinių sensorių sistemą su „SLAM“ algoritmu, kas jam padeda orientuotis aplinkoje.

Vienas svarbiausių dalykų – dulkių siurblys turi 5200 mAh talpos baterija, kurios pakakti turėtų maždaug 2,5 valandų darbui. Per šį laikotarpį „Mi Robot“ gali išsiurbti net 250 kv.m. teritoriją, o tai yra išties didelis plotas. „Xiaomi Mi Robot“ valo įvairius paviršius nuo sienų palikdamas maždaug 10 mm tarpus, kuriais pasirūpina specialios jame įmontuotos šluotelės.

Dar vienas šio roboto privalumas – jis dirba labai tyliai. „Xiaomi Mi Robot“ taip apt turi 0,42 litro šiukšlių talpyklą bei yra valdomas per „Mi Home“ aplikaciją. Šis robotas siurblys dabar kainuoja 269,24 euro, o jį įsigyti galite paspaudę šią nuorodą. Žinoma, jis pirkėjams bus pristatytas iš Europoje esančių sandelių su DPD kurjeriais.

Xiaomi Viomi V2

„Xiaomi Viomi V2“ yra brangiausias, tačiau tuo pačiu ir turbūt pats geriausias pasirinkimas. Tai yra itin išmanus ir pakankamai galingas robotas, kuris gali ne tik siurbti, tačiau ir pasižymi drėgno valymo galimybėmis.

Visų pirma, reikėtų žinoti, jog šio siurblio galia siekia 2150 Pa, jis turi 600 ml dulkių dėžutę bei 560 ml vandens talpyklą. Naudodamas specialius „LDS“ sensorius „Viomi V2“ robotas nuskanuos Jūsų namus 360 laipsnių kampu bei naudodamas „SLAM“ algoritmą susikurs žemėlapį. Verta paminėti ir tai, jog jis gali išsaugoti net ir kelių namo aukštų informaciją.

Kaip jau minėjome, „Xiaomi Viomi V2“ gali ne tik siurbti, tačiau ir išvalyti namus su drėgno valymo režimu. Tiesa, tokiu atveju Jums reikės pakeisti jo apačioje esančius šepetėlius į specialius drėgno valymo skudurėlius. Ir bene šauniausia dalis yra ta, jog jis kainuoja tik 319,50 euro, o tam tereikia panaudoti nuolaidos kodą 3DCV2L4N. Verta paminėti ir tai, jog šis robotas siunčiamas iš Europoje esančių sandėlių, todėl Jums nereikės rūpintis jokiais papildomais mokesčiais, o jį Jums pristatys DPD kurjeriai vos per keletą dienų.

Xiaomi Dreame V9

Dar vienas „Xiaomi“ produktas. Tai visiškai naujas rankinis dulkių siurblys, kuris šiuo metu dar yra tik išankstinių pardavimų stadijoje. Svarbiausia ją reikėtų apie jį žinoti yra tai, kad jo galia siekia net 20000 Pa ir jis gali veikti maždaug 60 minučių. Per tokį laikotarpį „Xiaomi Dreame V9“ gali išvalyti net 380 kv. m. teritoriją.

Išankstinių pardavimų metu šį įrenginį galima įsigyti už 228 eurus su siuntimu iš Italijos, o tam tereikia panaudoti nuolaidos kodą 3NF0TLRC. Tiesa, jeigu aukščiau minėtus įrenginius pristato DPD kurjeris, tai šiuo atveju pristatys DHL ir bent jau pardavėjas teigia, jog tai užtruks 1-2 dienas.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Nuomonė
„iPhone X“ nuomonė. „Apple“ sukeltas triukšmas pasiteisino – tai geriausias išmanusis telefonas rinkoje Autorius: Artūras Nalivaiko
Naujiena
Keturios kameros ir „All screen“ ekranas – aiškėja naujojo „Vernee X“ dizaino ir specifikacijų detalės Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Xiaomi Redmi 5“ ir „Redmi 5 Plus“ – biudžetiniai išmanieji su 18:9 formato ekranais Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Lenovo“ išleido pirmąjį savo „full-screen“ ekranu pasižymintį telefoną Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Meizu“ ruošia pristatyti pirmąjį savo įrenginį šiemet – „mBlue S6“ Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Hisense“ pristatys naują itin atsparų išmanųjį telefoną – „Hisense P9“ Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei Mate 20 Pro“ apžvalga