Elektrinis paspirtukas, kurį privalu įsigyti: puikus „NineBot“ produktas už gerokai žemesnę kainą nei Lietuvoje!

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-07-03
Elektrinis paspirtukas, kurį privalu įsigyti: puikus „NineBot“ produktas už gerokai žemesnę kainą nei Lietuvoje!
0 Pasidalinimai
3262 Peržiūros

Banggood

Vasaros sezonas jau įsibėgėja, o šiemet jis kiek kitoks nei mes esame įpratę. Daugelis mūsų tikriausiai nusprendė likti savo gimtinėje, arba šalyje kurioje gyvena, vietoje kelionių į kitas šalis. Keliaujant šalies viduje, gali praversti ir kompaktiška bei nedidelė transporto priemonė, o pirma mintis galvojant ką įsigyti – galėtų būti elektrinis paspirtukas.

Dabar internetinėje parduotuvėje „Geekbuying“ galima įsigyti puikų „Ninebot“ elektrinį paspirtuką už gerokai žemesnę kainą nei įprasta. Iš Europoje esančių sandėlių parduodamas „NineBot MAX G30“ elektrinis paspirtukas, kuris dabar kainuoja vos 635,23 euro. Lietuvoje analogiškas paspirtukas kainuoja nuo 750 eurų, o tai reiškia, kad pirkimas iš „Geekbuying“ leis Jums sutaupyti daugiau nei 120 eurų. Norėdami įsigyti šį produktą – spauskite čia. Tiesa, nepamirškite panaudoti nuolaidos kodo GKB465S.

Šis elektrinis paspirtukas turi 10 colių pripučiamus ratus ir iš esmės yra labai panašus į „Mijia 365 Pro“. Jų sulankstymo mechanizmas yra kone identiškas, tačiau „NineBot“ produktas yra kiek didesnis. Kaip ir aukščiau minėtas „Xiaomi“ paspirtukas, taip ir šis, gali būti naudojamas asmenų iki 100 kg.

„Ninebot MAX G30“ turi LED ekraną, kuriame galima matyti visą svarbiausią ir reikalingiausią informaciją. Elektrinis paspirtukas turi 551 Wh bateriją. Teigiama, jog maksimalus greitis siekia 30 km/h, o tai yra kiek daugiau nei „Xiaomi“ gali pasiūlyti. Naujasis paspirtukas pasižymi itin ilgu įkraunamos baterijos veikimu, juo galima įveikti net 65 kilometrų atstumą. Šiuo metu tai yra didžiausias įveikiamas atstumas šioje elektrinių paspirtukų klasėje.

Pilnai įkrauti šio produkto bateriją užtrunka maždaug 6 valandas ir tai yra maždaug valanda ilgiau nei su „Mijia 365 Pro“ modeliu, tačiau „Ninebot“ turi vieną labai didelį pranašumą. AX G30“ modelis palaiko energijos regeneravo technologiją, kuri stabdymo metu įkrauna bateriją.

Naujuoju elektriniu paspirtuku siekiama kuo didesnio saugumo keliaujant ant nelygių kelio paviršių, todėl šiam paspirtukų modeliui maksimaliai sumažinta vibracija ir maksimaliai padidinta amortizacija. Tam „Ninebot MAX G30“ buvo sukurtos specialios 27 cm skersmens padangos su specialia apsaugine danga – dėl pastarųjų dar labiau sumažinta bekamerių pneumatinių padangų pradūrimo galimybė. Naujai pristatyto elektrinio paspirtuko variklio galia 350 W – tai, anot gamintojų, suteiks paspirtukui papildomo stabilumo keliaujant bet kokiomis kelio sąlygomis.

Šis naujo modelio elektrinis paspirtukas įveikia 20 proc. statumo įkalnes. Taip pat „Ninebot MAX G30“ elektrinis paspirtukas pasižymi įmontuotu greitu įkrovimu bei oru kondicionuojamu adapteriu, taip suteikiant papildomą patogumą paspirtukų mėgėjams.

Kaip jau minėjome, dabar šis elektrinis paspirtukas parduodamas vos už 635,23 euro. Lietuvoje analogiškas paspirtukas kainuoja nuo 750 eurų, o tai reiškia, kad pirkimas iš „Geekbuying“ leis Jums sutaupyti daugiau nei 120 eurų. Norėdami įsigyti šį produktą – spauskite čia. Tiesa, nepamirškite panaudoti nuolaidos kodo GKB465S. Būtina paminėti ir tai, jog produktas atkeliauja iš Europoje esančių sandėlių, todėl Jums nereikės rūpintis dėl papildomų mokesčių ar ilgo pristatymo termino, nes viskas užtruks vos keletą dienų.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Straipsnis
Kuo skiriasi „Qualcomm Snapdragon“ nuo „Mediatek“, kuris geresnis ir ką reikėtų rinktis? Autorius: Admin
Naujiena
„Apple“ ketina mažinti naujausių „iPhone“ telefonų kainas Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Kas yra saugiau išmaniajame telefone – ekrano užrakto šablonas ar PIN kodas? Autorius: Pranešimas spaudai
Naujiena
Kinijos kompanija „Bluboo“ taip pat kuria pirštų antspaudų jutiklį ekrane Autorius: Lukas Snarskis
Patarimas
Penki dalykai, kuriuos norėsite pakeisti tik įsigiję naują išmanųjį telefoną Autorius: Admin
Naujiena
„iPhone 6 Plus“ baterijos pakeitimo už 29 JAV dolerius teks laukti iki balandžio Autorius: Redakcija

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga