Elektrinis paspirtukas už 169,99 euro iš Lenkijos sandėlio? Taip, tai įmanoma!

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-09-20
Elektrinis paspirtukas už 169,99 euro iš Lenkijos sandėlio? Taip, tai įmanoma!
0 Pasidalinimai
5808 Peržiūros

Jeigu pastaruoju metu vairavote Lietuvos didmiesčių gatvėse, turbūt pastebėjote, jog dėl spūsčių pasiekti įprastus kelionės tikslus užtrunka kur kas daugiau laiko nei įprasta. Nieko nuostabaus - iš mažesnių miestelių suvažiavo studentai, po atostogų į darbus grįžo biurų darbuotojai, o lyg dar to būtų maža - gatves prieš atšąlant orams suskubo remontuoti kelininkai. O kas jeigu šios rudens beprotybės pavyktų išvengti? Sutaupytumėte degalų, nemokėtumėte už stovėjimą ir pataupytumėte automobilio pakabą, kol baigsis eilinis rudeninis kelių lopymas? Skamba kaip kažkas, ko reikia jums? Puiku, žemiau pateikiame fantastišką pasiūlymą.

Paspaudę šią nuorodą vos už 219,99 euro galite įsigyti vieną labiausiai pamėgtų mūsų skaitytojų paspirtukų - „Kugoo Kirin S1”. Na, o jei norite padovanodami paspirtuką nustebinti savo vaiką, spauskite čia, prieš apmokėjimą veskite GKB523S nuolaidos kodą ir „Kugoo Kirin Mini 2” užsisakykite vos už 169,99 euro. Geriausia dalis yra tai, kad abu ratuočiai bus išsiųsti iš Lenkijos sandėlio, todėl išvengsite papildomų mokesčių, o prekė jus pasieks vos per keletą dienų.

Daugiau apie „Kugoo Kirin S1”

Kad „Kugoo Kirin S1” yra naujas modelis, galim pastebėti ir iš jo dizaino. Modernios formos, mažai aštrių kampų, oranžiniai akcentai - viskas traukia akį ir sukuria įspūdį, jog šis paspirtukas kainuoja kur kas brangiau. Džiugina ir tai, kad rėmui buvo pasirinktas aliuminio lydinys, kuris ne tik yra tvirtas ir bet ir labai lengvas. Vos 12kg svoris ir kompaktiškai susilankstanti konstrukcija leis „Kugoo Kirin S1” patogiai pasiimti į kelionę.

Iš privalumų galima paminėti ant vairo esantį ekranėlį, kuris rodo važiavimo greitį ir baterijos įkrovą, Ten taip pat rasite ir mygtuką, įjungiantį šviesas paspirtuko priekyje ir gale. Jei tokių valdymo galimybių ar pateikiamos informacijos kiekio jums būtų maža, tereikės atsisiųsti programėlę išmaniajam telefonui, kuri dar labiau išplės funkcionalumą. Vienas pavyzdžių - įjungti slaptažodį, kad niekas kitas be jūsų negalėtų pasivažinėti šia transporto priemone.

Techninėje dalyje pirmu smuiku griežia 350W galios elektrinis motoras, padedantis paspirtukui įsibėgėti iki 25km/h ir vežti iki 100kg sveriantį asmenį. Taip pat „Kugoo Kirin S1” geba kopti į 15 laipsnių statumo įkalnes, privažiavus kalnelį nereiks nulipti ir vežtis paspirtuko.

Baterijos talpa siekia 6Ah ir jos turėtų pakakti 25km. Žinoma, toks skaičius yra tik teorinis ir priklauso nuo daugybės faktorių - žmogaus svorio, važiavimo greičio ir vietovės reljefo. Kaip ten bebūtų, kelionei į darbą ir atgal akumuliatoriaus įkrovos tikrai pakaks.

Saugumo srityje svarbu paminėti dvigubą stabdymo sistemą - mechaninį stabdį ant galinio rato ir elektrinį sulėtinimą svirtele ant vairo. Beje, stabdant blyksi galinė lempa. Kad važiuojant nelygiu keliu neišbyrėtų dantys, gamintojas nusprendė virš priekinio rato sumontuoti amortizatorių. Na o tam, kad nereikėtų rūpintis „Xiaomi” paspirtukų savininkus kamuojančia pradurtų padangų problema, buvo pasirinktos beorės padangos.

Kaip jau minėjome, „Kugoo Kirin S1” paspaudę šią nuorodą galite įsigyti vos už 219,99 euro. Į kainą įskaičiuotas nemokamas siuntimas iš Lenkijos sandėlio.

Daugiau apie „Kugoo Kirin Mini 2”

Kadangi „Kirin Mini 2” buvo kuriamas vaikams, gamintojas stengėsi atitinkamai subalansuoti ir jo dizainą. Dėl šios priežasties paspirtukas tapo lengvesnis (sveria vos 8,5kg) nei esame įpratę bei pasižymi saugia sulankstymo sistema - juk mažiausias dalykas, kurio norėtumėte, yra, kad jūsų vairas atsilaisvintų jūsų atžalai lekiant nuo stataus kalno. Taigi, specialiai tam buvo įdiegtas saugus trijų žingsnių procesas.

„Kugoo Kirin Mini 2” apautas 8 colių priekyje ir 6,5 colio gale padangomis, kurios gerai sugeria kelio nelygumus, užtikrina gerą riedėjimo komfortą ir puikiai sukimba su kelio danga. Saugų važiavimą garantuoja ir dviguba stabdžių sistema, sudaryta iš stabdymo varikliu ir mechaniniu kojiniu stabdžiu.

Iš techninės pusės galima paminėti 150W galios tyliai veikiantį elektrinį motorą, padedantį paspirtukui pasiekti 15km/h greitį. Kodėl ne 25km/h, kaip įprasta? Vėlgi, dėl saugumo. Gamintojas netgi suteikia galimybę tėvams apriboti greitį iki 10 ar vos 5km/h (naudinga, kai vaikas dar tik mokosi važiuoti). Kalbant apie bateriją, gamintojas deklaruoja, jog jos pakaks 10-15km.

Pasvėrus viską, „Kugoo Kirin Mini 2” yra puiki dovana vaikams, kuri suteiks daug džiaugsmo, o svarbiausia - nesuplėšys kišenės.

Primenane, jog paspaudę šia nuorodą ir prieš apmokėjimą suvedę GKB523S nuolaidos kodą,„Kugoo Kirin Mini 2” užsisakykite vos už 169,99 euro. Į kainą įskaičiuotas greitas ir mokesčių išvengiantis siuntimas.

Paminėti galima ir tai, jog mūsų partneriai „Geekbuying” ir „Kugoo” šiuo metu organizuoja didelį elektrinių paspirtukų išpardavimą, kurį rasite paspaudę čia. Pardavėjas planuoja pralošti įvairių kuponų ir pasiūlyti įvairių nuolaidų.


Parašyti komentarą