„Gearbest” švenčia metų vidurio išpardavimų festivalį: jei praleisite, gailėsitės iki Kalėdų

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-07-29
„Gearbest” švenčia metų vidurio išpardavimų festivalį: jei praleisite, gailėsitės iki Kalėdų
0 Pasidalinimai
513 Peržiūros

Kalėdos, Naujieji metai, Velykos, Joninės - visos šios šventės mums atrodo įprastos ir artimos. Vis dėlto apsipirkimo ir nuolaidų šventės neretai šiomis datomis nesivadovauja ir vyksta visai kitu metu. Geras to pavyzdys - grandiozinis vidurio metų išpardavimas, kurį organizuoja Kinijos elektroninės prekybos gigantas ir mūsų ilgametis partneris „Gearbest”.

Visų pirma, paspaudus šią nuorodą galima gauti įvairių kuponų:

  • 17,20 euro 86 eurų vertės užsakymui
  • 17,20 euro 172 eurų vertės užsakymui
  • 8,60 euro 86 eurų vertės užsakymui
  • 2,58 euro 86 eurų vertės užsakymui

Kuponų kiekis ribotas, tad griebkite juos kaip įmanoma greičiau.

Kita festivalio dalis - neįtikėtinai geros kainos išmaniesiems prietaisams. Visus akcijos pasiūlymus rasite paspaudę čia, o žemiau pateikiame, mūsų galva, labiausiai dėmesio vertas akcijas.

Geriausias pasiūlymas laikrodžių rinkoje - „Xiaomi Haylou Solar” vos už 23,22 euro

Paspaudę šią nuorodą tarptautinei rinkai skirtą „Haylou Solar LS05” variantą galite įsigyti tik už 23,22 euro. Į kainą įskaičiuotas ir nemokamas pristatymas.

Didžiausias šio laikrodžio privalumas neįtikėtinai elegantiškas dizainas, turint galvoje tokią nedidelę kainą. Korpusas - minimalistinis, be jokių nereikalingų detalių, tačiau pagamintas ne iš kokios plastmasės, o kokybiško metalo. Viską papildo minkšta ir patogi apyrankė, gamintojo teigimu, leisianti patogiai dėvėti įrenginį net ir suprakaitavus odai. Beje, šis riešo aksesuaras nebijo vandens - tai garantuoja IP68 sertifikatas.

Gerą įspūdį sustiprina didelis 1,28 colio įstrižainės spalvotas ekranas, kuriame patogiai bus galima valdyti visas įrenginio funkcijas ir matyti informaciją. Kompanija yra įsitikinusi, kad vartotojas galės įžiūrėti turinį bet kokiame apšvietime, kas aktualu artėjant saulėtoms vasaros dienoms.

„Haylou Solar LS05” galima pagirti už judėjimui skirtų funkcijų gausą. Laikrodis geba sekti net 12 sporto veiklų ir tai daro labai tiksliai. Už tikslumą pagyrų nusipelno ir pulso matuoklis, galintis savo užduotį atlikti visą parą, kas leis laiku pastebėti tam tikrai širdies ir kraujagyslių sistemos patologijas ar tiesiog geriau sekti, kaip jūsų kūnas susidoroja su fiziniu krūviu. Taip pat, kaip ir dauguma pigesnių produktų, „Solar LS05” geba sekti miegą.

Visą informaciją Bluetooth ryšiu įrenginys perduoda jūsų telefonui (palaikomi tiek Android, tiek iOS prietaisai), o ją patogiai analizuoti galite „Haylou fit” aplikacijoje. Vis dėlto jei nesate didelis sportininkas, „Haylou Solar LS05” taip pat nenusivilsite. Siūloma rinktis iš daug gražių laikrodžio ciferblatų, nustatyti laikmatį, laikrodžio ekrane atvaizduojami pranešimai iš telefono, orų informacija, leidžiama patogiai perjungti grojančią dainą (nereikia traukti telefono iš kišenės) ar įjungti garsinį signalą ir surasti kažkur namuose pasimetusį išmanųjį.

Viską vainikuoja tiesiog neįtikėtina „Haylou Solar LS05” ištvermė. Vienu įkrovimu nedaug naudojant laikrodis veiks net 30 dienų, o nustačius 24h per parą veikiantį pulso matavimą, akumuliatorių reikės įkrauti tik po 15 dienų.

Greičiausias pasaulyje „Xiaomi AX3600” Wi-Fi maršrutizatorius, privertęs Kiniją kraustytis iš proto

Šiandien jau nieko nebestebina, kai nauji „Xiaomi” telefonai, vos tik atsiradę prekyboje, išperkami per porą minučių. Tačiau ar galėjote pagalvoti, kad taip atsitiks su Wi-Fi maršrutizatoriumi, o kompanijos generalinis direktorius netgi bus priverstas aiškintis su nepatenkintais pirkėjais? Apie šią netikėtą situaciją plačiau galite paskaityti čia.

Šiuo metu, paspaudę šią nuorodą, „Xiaomi AX3600” galite įsigyti už 106,21 euro. Primygtinai rekomenduojame pasirinkti „Priority Line” pristatymą, kad 100% išvengtumėte mokesčių mūsų šalyje.

Taigi, kodėl šis maršrutizatorius toks brangus ir geidžiamas? Priežastis paprasta - jis palaiko naujausią ir patį greičiausią rinkoje „Wi-Fi ax” („Wi-Fi 6”) standartą, leidžiantį duomenis perduoti dar didesniu greičiu. Žinoma, tam reikės ir analogišką standartą palaikančio išmaniojo, tokio kaip „Xiaomi Mi 10/Mi 10 Pro”, „iPhone 11/11 Pro”, „Samsung Galaxy S10” ar „S20”.

Be to, nuriję karčią kainos piliulę (kita vertus, tai vienas pigiausių tokio tipo įrenginių) ir nusipirkę „Xiaomi AX3600” galėsite mėgautis ne tik dideliu niekam neprilygstančiu Wi-Fi greičiu, bet ir dviejų futbolo aikščių dydžio ryšio aprėptimi. Taip, vieno maršrutizatoriaus, turinčio krūvą antenų, pakaks ne tik kiekvieno namų kampelio, bet ir viso kiemo padengimui. Manoma, kad pastaroji priežastis ir lėmė tokį netikėtai didelį „Xiaomi AX3600” populiarumą.

Visiškai belaidės „Redmi AirDots S” ausinės - vos už 14,26 euro

Paspaudę šią nuorodą „Redmi AirDots S” įsigysite vos už 14,26 euro. Į kainą įskaičiuotas nemokamas siuntimas, tad ausinės jus pasieks be papildomų mokesčių.

Dizaino ir išvaizdos prasme ausinukai liko identiški pirmtakams – tas pats pilkas korpusas, forma ir keičiamos guminės pagalvėlės. Visi patobulinimai nėra pastebimi plika akimi. Pats svarbiausias iš jų – naujas mono režimas, leidžiantis kiekvienai ausinei veikti nepriklausomai vienai nuo kitos ir suteikiantis galimybę vartotojui jas naudoti po vieną.

Kita naujovė – kur kas stabilesnis ryšys su telefonu. Dauguma „Redmi AirDots” savininku skundėsi trūkčiojančiu ir kartas nuo karto pradingstančiu garsu, todėl gamintojas ėmėsi priemonių ir šią problemą išsprendė. Be to, atsirado ir specialus žaidimų režimas, iki minimumo sumažinantis garso atsilikimą nuo vaizdo. Galbūt dabar nebūsite nušauti „PUBG” žaidime, kol ausyse girdėsite tolimus priešininko žingsnius?

Apart poros šių reikalingų pataisymų, „Redmi AirDots” iš techninės dalies nepasikeitė. Ryšys su išmaniuoju palaikomas per Bluetooth 5.0, muziką atkuria 7,2mm garsiakalbiai, o sklandžius pokalbius užtikrina DSP triukšmo slopinimo technologija. Dainas perjungti ir atsiliepti į skambučius galima ant ausinių esančiais lietimui jautriais mygtukais.

Ausinės be pertraukos gali groti 4h, tačiau įmontuotą bateriją turintis dėklas grojimo trukmę padidina iki 12h. „Redmi AirDots S” taip pat turi IPX4 atsparumo aptaškymui sertifikatą.

Apibendrinant gamintojas šįkart sužaidė saugiai – paėmė vykusį produktą ir ištaisė tai, kuo labiausiai skundėsi vartotojai. Kitaip tariant, skanus pyragas tapo dar skanesnis, o jo kaina beveik nepakilo.

Taigi, net nebandykite praleisti šio puikaus festivalio, kitaip akcijų teks laukti iki Kalėdų arba bent jau iki lapkričio.


Parašyti komentarą