„Geekbuing” švenčia gimtadienį: elektrinis paspirtukas už €209 ir kalnas nuolaidų

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-06-17
„Geekbuing” švenčia gimtadienį: elektrinis paspirtukas už €209 ir kalnas nuolaidų
0 Pasidalinimai
1394 Peržiūros

Prieš keletą dienų rašėme apie artėjantį mūsų partnerio „Geekbuying” aštuntąjį gimtadienį. Tuomet ši elektroninė parduotuvė siūlė iš anksto pasiruošti šventei, prisirinkti kuponų ir nusižiūrėti prekių. Šiuo metu sukaktuvės jau įsibėgėjo, todėl pasipylė pačios geriausios nuolaidos.

  • Su kodu GKB8TH09 gausite $5 nuolaidą prekėms, kurių vertė viršija $18
  • Su kodu GKB8TH10 gausite $8 nuolaidą prekėms, kurių vertė viršija $88
  • Su kodu GKB8TH11 gausite $15 nuolaidą prekėms, kurių vertė viršija $188

Na, o žemiau pateikiame geriausius „Geekbuying” gimtadienio pasiūlymus:

„Kugoo Kirin S1” paspirtukas iš Europos sandėlio už €208,57

Paspaudę šią nuorodą ir prieš apmokėjimą suvedę nuolaidos kodą GKB8TH11, gerą reputaciją turinčio gamintojo „Kugoo Kirin S1” elektrinį paspirtuką įsigysite vos už 208,57 euro (beveik 100 eurų pigiau nei prieš kelis mėnesius). Į kainą įskaičiuotas siuntimas iš Europos sandėlio, tad prekė jus pasieks greitai ir be jokių mokesčių. Žodžiu, išlėkti pasivažinėti į parką galėsite jau už kelių dienų.

Kad „Kugoo Kirin S1” yra naujas modelis, galim pastebėti ir iš jo dizaino. Modernios formos, mažai aštrių kampų, oranžiniai akcentai - viskas traukia akį ir sukuria įspūdį, jog šis paspirtukas kainuoja kur kas brangiau. Džiugina ir tai, kad rėmui buvo pasirinktas aliuminio lydinys, kuris ne tik yra tvirtas ir bet ir labai lengvas. Vos 12kg svoris ir kompaktiškai susilankstanti konstrukcija leis „Kugoo Kirin S1” patogiai pasiimti į kelionę.

Iš privalumų galima paminėti ant vairo esantį ekranėlį, kuris rodo važiavimo greitį ir baterijos įkrovą, Ten taip pat rasite ir mygtuką, įjungiantį šviesas paspirtuko priekyje ir gale. Jei tokių valdymo galimybių ar pateikiamos informacijos kiekio jums būtų maža, tereikės atsisiųsti programėlę išmaniajam telefonui, kuri dar labiau išplės funkcionalumą. Vienas pavyzdžių - įjungti slaptažodį, kad niekas kitas be jūsų negalėtų pasivažinėti šia transporto priemone.

Techninėje dalyje pirmu smuiku griežia 350W galios elektrinis motoras, padedantis paspirtukui įsibėgėti iki 25km/h ir vežti iki 100kg sveriantį asmenį. Taip pat „Kugoo Kirin S1” geba kopti į 15 laipsnių statumo įkalnes, privažiavus kalnelį nereiks nulipti ir vežtis paspirtuko.

Baterijos talpa siekia 6Ah ir jos turėtų pakakti 25km. Žinoma, toks skaičius yra tik teorinis ir priklauso nuo daugybės faktorių - žmogaus svorio, važiavimo greičio ir vietovės reljefo. Kaip ten bebūtų, kelionei į darbą ir atgal akumuliatoriaus įkrovos tikrai pakaks.

Saugumo srityje svarbu paminėti dvigubą stabdymo sistemą - mechaninį stabdį ant galinio rato ir elektrinį sulėtinimą svirtele ant vairo. Beje, stabdant blyksi galinė lempa. Kad važiuojant nelygiu keliu neišbyrėtų dantys, gamintojas nusprendė virš priekinio rato sumontuoti amortizatorių. Na o tam, kad nereikėtų rūpintis „Xiaomi” paspirtukų savininkus kamuojančia pradurtų padangų problema, buvo pasirinktos beorės padangos.

Aukštos klasės robotas siurblys

Paspaudę šią nuorodą ir prieš apmokėjimą suvedę nuolaidos kodą 4BWES55J, „Roborock S5 Max” siurblį robotą įsigysite vos už 373,41 euro. Į kainą įskaičiuotas siuntimas iš Lenkijos sandėlio, tad prekė jus pasieks greitai ir be jokių mokesčių. 

„Roborock S5 Max“  iš esmės yra anksčiau išleisto „Roborock S50“ modelio atnaujinimas, tačiau pagrindinės naujojo „Roborock“ savybės iš esmės išliko nepakitusios. „S5 Max“ modelis turi 58 W galios elektrinį variklį, o siurbimo galia siekia 2000 PA. Taip pat palaiko 4 siurbimo režimus: nuo tyliausio iki galingiausio, sudaro virtualų žemėlapį, turi plaunamą HEPA filtrą, perlipa 2 cm kliūtis, turi apsaugas bei jutiklius, kurie apsaugo nuo trankymosi į baldus ir kritimo nuo laiptų, pats sugrįžta prie įkrovimo stotelės, 5200 mAh baterijos pakanka 2,5 valandoms darbo, plauna ir siurbia grindis, turi 480 ml talpos atliekų dėžutę ir 290 ml vandens talpą, palaiko „Mi Home“ ir „Mijia“ programėles.

Tačiau esminis naujojo skirtumas ir tuo pačiu privalumas – gerokai patobulinta drėgno valymo funkcija. Su naujuoju „Roborock S5 Max“ Jūs galite kontroliuoti vandens kiekį valymo metu, o ir pati vandens talpykla yra daugiau nei dukart didesnė – 290 ml. Taip pat atsirado galimybė ir nustatyti zonas, kurių nenorite valyti šiuo būdu, todėl taip galėsite sutaupyti vandens kitoms erdvėms namuose.

Patobulintos ir planinio valymo galimybės. Dabar Jūs galėsite suplanuoti kada ir kokias erdves ar kambarius norite valyti, todėl „Roborock S5 Max“ žinos ką ir kada bei kokia eilės tvarka turi išvalyti ir išplauti. Tai išties puiki funkcija, ypatingai jeigu nenorite kasdien ar kas kelias dienas siurbti visų namų, o tik tam tikras erdves, kurios greičiau prisikaupia nešvarumų.

Vienintelis garsiakalbis, kurio jums kada nors prireiks

Paspaudę šią nuorodą ir prieš apmokėjimą suvedę nuolaidos kodą GKB8TH10, itin galingą ir universalų „Tronsmart Element T6 Max” belaidį garsiakalbį įsigysite vos už 81,79 euro. Į kainą įskaičiuotas greitas pristatymas iš Vokietijos sandėlio, tad nereikės mokėti jokių papildomų mokesčių ir muzikos klausysitės jau už kelių dienų.

„Tronsmart Element T6 Max” dėl savo nugludintos ritinio formos labai primena „Apple HomePod”. Tačiau tokia konstrukcija turi labai svarbią paskirtį – 4 įvairiomis kryptimis išdėstyti aukštų dažnių garsiakalbiai bei viena itin galinga žemų dažnių kolonėlė, turinti 8 pasyvius radiatorius, geba sukurti tikrą 360 laipsnių kampu sklindantį garsą.

Tai reiškia, jog šį prietaisą pastatę kambario viduryje muziką visuose patalpos kampuose girdėsite vienodai gerai. Šios „SoundPulse” technologijos dėka galėsite mėgautis net 60W galios garsu. Kitas garsiakalbio privalumas – net 12000mAh baterija, įkraunama įprasta USB-C jungtimi. Kitaip tariant, daiktas bus mobilus ir nepririštas prie elektros tinklo, koks yra „HomePod”. Tokios talpos akumuliatorius leis kolonėlei nepertraukiamai groti net 20h.

„Geekbuying” teigimu, šis garsiakalbio modelis yra vienas perkamiausių tarp lietuvių, tad galite būti ramūs dėl jo kokybės.

Taigi, jei radote išsvajotą prekę, patariame pernelyg nedelsti - egzempliorių kiekiai riboti, o akcija nesitęs amžinai.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Straipsnis
Kuo skiriasi „Qualcomm Snapdragon“ nuo „Mediatek“, kuris geresnis ir ką reikėtų rinktis? Autorius: Admin
Straipsnis
„Screen to body ratio“ - kas tai yra, kaip apskaičiuoti ir kas turi didžiausią reitingą? Autorius: Admin
Straipsnis
„Essential PH-1" - kas tai per telefonas ir ką apie jį reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Keturios kameros ir „All screen“ ekranas – aiškėja naujojo „Vernee X“ dizaino ir specifikacijų detalės Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Xiaomi Redmi 5“ ir „Redmi 5 Plus“ – biudžetiniai išmanieji su 18:9 formato ekranais Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Telefonas su pirštų atspaudų skaitytuvu po ekranu jau CES 2018 parodoje Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei Mate 20 Pro“ apžvalga