„Geekbuying” švenčia gimtadienį ir mūsų skaitytojams dovanoja daugybę įspūdingų nuolaidų

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-06-11
„Geekbuying” švenčia gimtadienį ir mūsų skaitytojams dovanoja daugybę įspūdingų nuolaidų
0 Pasidalinimai
438 Peržiūros

Banggood

Vienas smagiausių gimtadienio aspektų neabejotinai yra dovanos, tačiau norint jų sulaukti daugeliui mūsų būtent ir tenka tapti jubiliatu. Vis dėlto kartais nutinka, jog apdovanoti švenčiančius kartu nori pats sukaktuvininkas. Mūsų ilgalaikis ir patikimas partneris „Geekbuying” po 4 dienų švęs 8 metų sukaktį, todėl kviečia telefonai.eu skaitytojus pasinaudoti ypatingais pasiūlymais ir nuolaidomis.

Paspaudę šią nuorodą išvysite visus gimtadienio pasiūlymus, o įvairias akcijas ir jų sąlygas galite rasti čia. Elektroninė parduotuvė taip rekomenduoja užsiprenumeruoti jos naujienlaiškį, kad galėtų jums išsiųsti net $188 vertės kuponų.

Kalbant apie kuponus, jų yra net keletas:

  1.  Apšilimo laikotarpis (nuo birželio 8 iki 15 dienos): su kodu GKB8TH01 gausite $5 nuolaidą prekėms, kurių vertė viršija $50
  2. Oficialus gimtadienio laikotarpis (nuo birželio 15 iki birželio 25 dienos):
    • Su kodu GKB8TH02 gausite $5 nuolaidą prekėms, kurių vertė viršija $30
    • Su kodu GKB8TH03 gausite $8 nuolaidą prekėms, kurių vertė viršija $50
    • Pirkdami $200 vertės elektrinį dviratį su kodu GKB8TH04 gausite $20 nuolaidą.

Žemiau taip pat pateiksime geriausius gimtadienio pasiūlymus:

Elektrinis dviratis už paspirtuko kainą

Paspaudę šią nuorodą ir prieš apmokėjimą suvedę nuolaidos kodą GKB448S, „Kugoo Kirin B1” elektrinį dviratį įsigysite vos už 314,70 euro. Geriausia žinia tai, kad į kainą įskaičiuotas nemokamas siuntimas iš Europos sandėlio, todėl prekė jus pasieks itin greitai ir be jokių papildomų mokesčių. Žodžiu, pirmojo pasivažinėjimo ilgai laukti neteks.

Šis dviratis ypatingas tuo, jog yra itin lengvas, o jo važiavimo komfortas lenkia bet kurį paspirtuką. Iš techninių parametrų svarbiausia paminėti galingą 250W motorą, kuris dviračiui leidžia pasiekti 25km/h. Žinoma, mynimo pedalų čia nerasite, bet tai ir nebus būtina, nes „Kugoo Kirin B1” gali kopti net į 15 laipsnių statumo įkalnes. 6Ah talpos baterijos turėtų pakakti 23km. Ji visiškai įkraunama pakankamai greitai - per 4h.

Paspirtukų Mersedesas

Paspaudę šią nuorodą ir prieš apmokėjimą suvedę nuolaidos kodą GKB461S, galingiausią „Kugoo G-Max” elektrinį paspirtuką įsigysite už 670,06 euro. Geriausia žinia tai, kad į kainą įskaičiuotas nemokamas siuntimas iš Europos sandėlio, todėl prekė jus pasieks itin greitai ir be jokių papildomų mokesčių. Žodžiu, pirmojo pasivažinėjimo ilgai laukti neteks.

Kuo šis paspirtukas ypatingas, yra jo galia. 500W motoras yra net dvigubai galingesnis už įprasto paspirtuko. Tai jam padeda lėkti 30km/h greičiu (didesnio greičio neleidžia teisiniai apribojimai), o baterijos talpos pakanka net 32km. Kad dantys nedardėtų, gamintojas pasirinko naudoti komfortiškas 10 colių pneumatines padangas.

Solidžiausias elektrinis dviratis už puikią kainą ir iš Europos sandėlio

Paspaudę šią nuorodą ir prieš apmokėjimą suvedę nuolaidos kodą GKB413S, „ONEBOT S6” elektrinį dviratį įsigysite vos už 544,54 euro. Į kainą įskaičiuotas nemokamas siuntimas iš Europos sandėlio, tad ne tik galėsite būti ramūs, kad nereikės mokėti jokių papildomų mokesčių, bet ir nereikės ilgai ir nuobodžiai laukti, kol prekė pasieks jūsų duris - išlėkti pasivažinėti dviračiu galėsite jau po kelių dienų.

Kol kiti elektriniai dviračiai atrodo tarsi subalansuoti pensininkams, „ONEBOT S6” iš jų išsiskiria savo kietai atrodančiu dizainu. Juoda spalva ir storas rėmas leidžia įžvelgti šiokių tokių BMX dviračių genų. Be to, nepaisant masyvios išvaizdos, konstrukcija yra pagaminta iš lengvo lengvo magnio lydinio ir sveria 18,5 kg. Tai, kartu su pažangiu 3 žingsnių sulankstymo procesu, leis „ONEBOT S6” su savimi pasiimti praktiškai visur - jis tilps ne tik nedideliame balkone, bet ir prigrūstoje pavežėjo bagažinėje.

Kalbant apie techninę pusę, svarbu paminėti 250W galios motorą, padedantį pasiekti 25km/h greitį. Ne kažkas iš „Greiti ir įsiutę” repertuaro, bet tikrai per akis. Svarbiau, kad variklis leidžia kopti į 15 laipsnių įkalnes, tad tikrai nereikės nulipti ir tempti dviračio į įkalnę. Įmontuota 18650 mAh baterija leidžia vienu įkrovimu nuvažiuoti 50km. Visgi ant vairo esantis skydelis (rodomas greitis, baterijos įkrovą ir kiti parametrai) leidžia pasirinkti skirtingų greičių važiavimo režimus, tad turėsite galimybę pataupyti akumuliatoriaus įkrovą. 

Vienintelis garsiakalbis, kurio jums kada nors prireiks

Paspaudę šią nuorodą ir prieš apmokėjimą suvedę nuolaidos kodą GKB8TH01, itin galingą ir universalų „Tronsmart Element T6 Max” belaidį garsiakalbį įsigysite vos už 88,39 euro. Į kainą įskaičiuotas greitas pristatymas iš Vokietijos sandėlio, tad nereikės mokėti jokių papildomų mokesčių ir muzikos klausysitės jau už kelių dienų.

„Tronsmart Element T6 Max” dėl savo nugludintos ritinio formos labai primena „Apple HomePod”. Tačiau tokia konstrukcija turi labai svarbią paskirtį – 4 įvairiomis kryptimis išdėstyti aukštų dažnių garsiakalbiai bei viena itin galinga žemų dažnių kolonėlė, turinti 8 pasyvius radiatorius, geba sukurti tikrą 360 laipsnių kampu sklindantį garsą.

Tai reiškia, jog šį prietaisą pastatę kambario viduryje muziką visuose patalpos kampuose girdėsite vienodai gerai. Šios „SoundPulse” technologijos dėka galėsite mėgautis net 60W galios garsu. Kitas garsiakalbio privalumas – net 12000mAh baterija, įkraunama įprasta USB-C jungtimi. Kitaip tariant, daiktas bus mobilus ir nepririštas prie elektros tinklo, koks yra „HomePod”. Tokios talpos akumuliatorius leis kolonėlei nepertraukiamai groti net 20h.

„Geekbuying” teigimu, šis garsiakalbio modelis yra vienas perkamiausių tarp lietuvių, tad galite būti ramūs dėl jo kokybės.

Geriausias „Xiaomi” ausinių pasiūlymas

Paspaudę šią nuorodą ir prieš apmokėjimą suvedę nuolaidos kodą MIAIR2SE, „Xiaomi Mi Air 2 SE” ausines įsigysite vos už 31,82 euro. Į sumą įskaičiuotas nemokamas siuntimas.

„Mi Air 2 SE” buvo pristatytos prieš keletą savaičių ir neslepia ambicijų tapti geriausiu pasiūlymu konkurencingoje ir vis augančioje visiškai belaidžių ausinių rinkoje. Produktas pasižymu Bluetooth 5.0 ryšiu ir AAC bei LHDC kodekais, vienu įkrovimu gali groti 5h (bateriją turintis dėklas prideda dar 20h). Muzikos grojimas patogiai valdomas ant ausinių esančiomis liečiamosiomis aikštelėmis, taip pat ausinukai gali aptikti, kad juos išsiėmėte iš ausies, ir sustabdyti grojimą.

Pigi „Logitech” žaidimų pelė

Paspaudę šią nuorodą ir prieš apmokėjimą suvedę nuolaidos kodą 4Y3YDJIH, „Logitech G402” pelę įsigysite vos už 35,35 euro. Į kainą įskaičiuotas nemokamas siuntimas.

„Logitech G402” didžiausias privalumas - net 4000dpi jautrumas, padėsiantis greitai ir tiksliai nusitaikyti į priešus žaidimuose ar tiesiog atliekant kasdienes užduotis. Šį parametrą labai nesunkiai galima keisti ant pelės esančiais mygtukais. „Logitech G402” taip pat padengta neslidžia danga, garantuojančia, kad pelė netaps drėgna ir sunkiai valdoma, kai suprakaituos jūsų delnai.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Straipsnis
Kuo skiriasi „Qualcomm Snapdragon“ nuo „Mediatek“, kuris geresnis ir ką reikėtų rinktis? Autorius: Admin
Straipsnis
„Screen to body ratio“ - kas tai yra, kaip apskaičiuoti ir kas turi didžiausią reitingą? Autorius: Admin
Straipsnis
„Essential PH-1" - kas tai per telefonas ir ką apie jį reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Keturios kameros ir „All screen“ ekranas – aiškėja naujojo „Vernee X“ dizaino ir specifikacijų detalės Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Xiaomi Redmi 5“ ir „Redmi 5 Plus“ – biudžetiniai išmanieji su 18:9 formato ekranais Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Huawei P11“ turėtų pasižymėti įspūdingų duomenų kameromis, o pristatymas planuojamas „MWC 2018“ metu Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga