Geriausi išmaniųjų telefonų, laikrodžių, ausinių ir kitos elektronikos pasiūlymai vienoje vietoje – raskite tinkamiausią pasiūlymą sau!

Paskelbė:   Redakcija | 2019-10-31
0 Pasidalinimai
10 Peržiūros

Niekam ne paslaptis, jog norint apsipirkti kiniškose parduotuvėse – pravartu turėti ir nuolaidų kodus, kurie gali padėti sutaupyti nemažai pinigų. Kinai dažnai rengia įvairius išpardavimus, o netrukus didėja ir vienas didžiausių šiemet, kuris vyks lapkričio 11 dieną.

Telefonai.eu kolektyvas jau kuris laikas dalinasi įvairiausiais pasiūlymais, o visus juos nuo šios savaitės pradžios galite rasti ir mūsų specialiame „Google Sheets“ dokumente, kur pateikiami visi nuolaidų kodų iš tokių parduotuvių kaip „Geekbuying“, „Gearbest“ ar „Banggood“. Norėdami rasti visus pasiūlymus – spauskite čia.

Kiekvieną dieną atnaujinamame sąraše Jūs rasite daugiau nei 100 pačių įvairiausių nuolaidų iš jau aukščiau paminėtų parduotuvių. Verta atkreipti dėmesį, jog pateikiamos ne tik išmaniųjų telefonų nuolaidos, tačiau ir kitų produktų – ausinių, kolonėlių, kompiuterių, kamerų ir pan. Taigi, čia Jūs tikrai rasite ko ieškote.

Tarp geriausių dienos pasiūlymų – „Xiaomi MI 9T Pro“ išmanusis telefonas iš „Gearbest“ internetinės parduotuvės už mažiau nei 320 eurų, o taip pat ir „Redmi Note 8 Pro“, kurį galite įsigyti už kiek daugiau nei 200 eurų. Pavyzdžiui, internetinė parduotuė „Banggood“ siūlo įsigyti „Xiaomi MiPad 4 Plus“ planšetę už maždaug 230 eurų, o „Geekbuying“ jau pradėjo ir išankstinius „Redmi Note 8T“ pardavimus.

Kaip jau minėjome, visą kuponų sąrašą rasite paspaudę šią nuorodą. Primename ir tai, jog šis sąrašas yra atnaujinamas kasdien, todėl jame rasite visus įmanomus pasiūlymus. Verta paminėti ir tai, kad dauguma kuponų galioja ilgiau nei vieną dieną, todėl jeigu tarp naujausių neradote tai ko ieškote – pabandykite ieškoti tarp seniau skelbtų pasiūlymų.


Parašyti komentarą