Aiškėja kada ir kokie „Samsung“ telefonai pagaliau sulauks „Android 10“ atnaujinimo

Lukas Snarskis

2019-11-27, 01:00 (atnaujinta 2021-04-27, 00:32)

4 komentarai (-ų)
Aiškėja kada ir kokie „Samsung“ telefonai pagaliau sulauks „Android 10“ atnaujinimo

Didžiausias išmaniųjų telefonų gamintojas pasaulyje „Samsung“ niekada negarsėjo kaip mėgstantis atnaujinti savo produktus, o ypatingai jeigu jie yra žemesnės nei aukščiausia klasė. Ir šie metai iš esmės nėra jokia išimtis. Nors „Android 10“ buvo pristatyta dar rugsėjį, tačiau iki šiol nei vienas Pietų Korėjos milžinės įrenginys neveikia su stabilia šios operacinės sistemos versija.

Būnant visiškai teisingiems, šiemet situacija yra kiek geresnė, nes gamintojas jau kuris laikas vykdo beta versijų testavimus ir jau visiems žinoma, kad naujoji „One UI 2.0“ vartotojo sąsajos versija veiks būtent „Android 10“ pagrindu. Tačiau „Samsung“ iki šiol nėra paskelbęs kokie telefonai gaus šį atnaujinimai.

Vis dėlto informacija apie atnaujinimus atkeliavo iš Izraelio, kur pasirodė duomenų, jog „One UI 2.0“ versiją gaus 28 kompanijos telefonai. Paaiškėjo, jog pirmieji atnaujinimus gaus „Galaxy S10“, „Galaxy Note 10“ ir „Galaxy Note 9“ serijai priklausančių telefonų turėtojai, o tai įvyks 2020 metų sausio mėnesį. Balandžio mėnesį analogiškus naujinius gaus ir „Galaxy A“, „Galaxy J“ ir „Galaxy Tabs“ serijų įrenginiai.

Visas sąrašas „Samsung“ įrenginių, kurie sulauks „Android 10“:

  1. Galaxy S10+
  2. Galaxy S10
  3. Galaxy S10e
  4. Galaxy Note 10+
  5. Galaxy Note 10
  6. Galaxy Note 9
  7. Galaxy S9+
  8. Galaxy S9
  9. Galaxy Tab S6
  10. Galaxy Tab S5e
  11. Galaxy Tab S4 10.5
  12. Galaxy Tab A 10.1 (2019)
  13. Galaxy Tab A 8 (2018)
  14. Galaxy Tab 10.5
  15. Galaxy A80
  16. Galaxy A70
  17. Galaxy A50
  18. Galaxy A30s
  19. Galaxy A30
  20. Galaxy A20s
  21. Galaxy A20
  22. Galaxy A10s
  23. Galaxy A10
  24. Galaxy A9 (2018)
  25. Galaxy A7 (2018)
  26. Galaxy J8
  27. Galaxy J6+
  28. Galaxy J6

Tikėtina, jog šiame sąraše yra pateikiami tie „Samsung“ įrenginiai, kurie atnaujinimus gaus Europoje. Kaip bebūtų, tai nėra oficiali informacija, tačiau iš to kaip vyksta beta versijų testavimai, galima daryti prielaidą, jog ji pakankamai reali.

4 komentarų

RM

Huawei P30 PRO atnaujino į Android 10 ir net gi tokie, kaip šis vidutiniokas Xiaomi Mi9T Pro. Naudoju Samsung Note 10+, kurio kaina ženkliai skiriasi nuo paminėtų išmaniųjų ir nėr dar oficialaus Android 10 naujinio. Praeitais metais gavau į Samsung S9+ Android 9 gruodžio mėnesi.
Kaip sakant: kala kinai pietų korėjiečiams į vienus vartus šiais metais su Android 10 atnaujinimu! Kinai parduoda pigiau ir atnaujina greičiau - absurdas!🙃

Mant

Vėl bereikšmis straipsnis. Iš kurio nieko neaišku. Iš pradžių rašot bus spali, po to lapkriti, gruodi.. o dbr jau sausi 😀😀😀 tai kam rašyt straipsnius, jei tai tik gandai.

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Pirmą kartą Lietuvos istorijoje rengiamas dezinformacijos raštingumo egzaminas

Pranešimas spaudai

2024-04-20, 11:59

0 komentarų

Lietuviai supranta, kad kasdienėje aplinkoje juos supa ne tik naudinga, bet ir melaginga informacija, tačiau labiausiai paplitę dezinformacijos naratyvai ne vieną vis dar suklaidina.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
Pirmą kartą Lietuvos istorijoje rengiamas dezinformacijos raštingumo egzaminas

Lietuviai supranta, kad kasdienėje aplinkoje juos supa ne tik naudinga, bet ir melaginga informacija, tačiau labiausiai paplitę dezinformacijos naratyvai ne vieną vis dar suklaidina.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje

Vyriausybės kanceliarija su dezinformacijos analizės centru „Debunk.org“ organizuoja moksleiviams skirtą egzaminą: gegužės 3 d. visi iš anksto užsiregistravę 9–12 kl. moksleiviai su dezinformacijos analizės meistrais paskaitoje diskutuos apie dezinformaciją, dirbtinį intelektą ir socialinių tinklų algoritmus, o po paskaitos dalyvaus egzamine, pasitikrins savo įgytas žinias ir, žinoma, gaus prizų.

„Dezinformacija nėra tik keistas nesuprantamas žodis ar kažkas, kas manęs nepalies – iš tiesų, kiekvieno iš mūsų telefone, socialiniuose tinkluose nuolat dūzgia didžiuliai informacijos ir dezinformacijos srautai, kuriuos turime atskirti, kad nepasimestume, kad nepakliūtume į sukčių rankas ar kitaip nenukentėtume. Svarbu suprasti, kad dezinformacija – tai priešiškai nusiteikusių šalių hibridinio karo ginklas, nukreiptas į mūsų šalies žmones ir naudojamas su tikslu silpninti visuomenę ir Lietuvą kaip valstybę.

Manau, kad dezinformacijos raštingumas šiais laikas toks pat būtinas kaip ir nuovoka informacinės technologijose, teksto suvokime ar kitose moksleiviams gerai žinomose srityse. Tikiuosi, kad šis egzaminas taps ne tik gražia tradicija, bet ir paskatins dezinformacijos raštingumo integraciją į mokymosi programas“, – sako Vyriausybės kanclerė Giedrė Balčytytė.

Kaip viskas vyks?

  • Visus 9–12 kl. mokytojus (auklėtojus) iki balandžio 30 d. kviečiame registruoti savo mokomas (auklėjamas) klases dalyvauti Dezinformacijos raštingumo egzamine užpildant šią registracijos anketą. Kiekvienam mokiniui suteiksime individualų identifikacinį kodą (atsiųsime jūsų nurodytu el.paštu pasibaigus registracijai). Todėl prašome pildant formą pateikti kuo tikslesnį dalyvių skaičių iš jūsų klasės.
  • Egzaminas vyks interaktyviu būdu virtualioje erdvėje.
  • Geriausių rezultatų pasiekusi klasė bus pakviesta į Vyriausybės rūmus ir apdovanota.
  • Prieš egzaminą vykstanti paskaita bus transliuojama viešai Vyriausybės „Youtube“ ir „Facebook“ paskyrose.
  • Renginio pradžia – 10 val., trukmė – iki 1 val.

Nesate moksleiviai, bet norite mokytis dezinformacijos raštingumo?

Išbandykite „Debunk.org“ sukurtą skaitmeninį, nemokamą kursą, skirtą išmokti atpažinti melagingą ir klaidinančią informaciją. Lietuvoje „InfoSkydą“ jau išbandė 2 tūkstančiai žmonių!

45 minučių trukmės kurse apžvelgiama daugybę temų: kas yra dezinformacija ir kaip ji veikia, kas yra botai ir troliai, kaip dirbtinis intelektas gali būti naudojamas manipuliuoti jumis, kaip veikia socialinių tinklų algoritmai, ir dar daugiau.

Atlikę visas užduotis, išmoksite vadovautis trimis paprastomis taisyklėmis, kurios padės išvengti informacinių pinklių: įvertinti šaltinį, patikrinti turinį, ir apsvarstyti kontekstą.

Programą sudaro trumpi straipsniai, vaizdo įrašai ir „Kahoot“ žaidimai. Turėkite omenyje: kuo greičiau pateiksite teisingą atsakymą, tuo daugiau taškų surinksite!

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas