Geriausias pasiūlymas rinkoje: apvalus „Xiaomi” išmanusis laikrodis už centus

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-05-22
Geriausias pasiūlymas rinkoje: apvalus „Xiaomi” išmanusis laikrodis už centus
0 Pasidalinimai
5999 Peržiūros

Banggood

Išmanieji laikrodžiai jau seniai nebėra naujiena - mieste juos galima pastebėti ant dažno praeivio riešo, o internetas užverstas skirtingais jų modeliais. Deja, dauguma pigesnių variantų atrodo praktiškai identiškai - lyg kokios kvadratinės dėžutės su dirželiais, o tuo metu klasikinė apvali forma rezervuota brangesnės kainų kategorijos atstovams.  Tačiau „Xiaomi” dukterinė kompanija nusprendė sulaužyti ir pagamino tokį produktą, kurio tiesiog negalėjome nepasiūlyti savo skaitytojams.

Paspaudę šią nuorodą tarptautinei rinkai skirtą „Haylou Solar LS05” variantą galite įsigyti vos už 34,40 euro. Į kainą įskaičiuotas ir nemokamas, papildomų mokesčių išvengiantis pristatymas.

Daugiau apie „Haylou Solar LS05”

Didžiausias šio laikrodžio privalumas neįtikėtinai elegantiškas dizainas, turint galvoje tokią nedidelę kainą. Korpusas - minimalistinis, be jokių nereikalingų detalių, tačiau pagamintas ne iš kokios plastmasės, o kokybiško metalo. Viską papildo minkšta ir patogi apyrankė, gamintojo teigimu, leisianti patogiai dėvėti įrenginį net ir suprakaitavus odai. Beje, šis riešo aksesuaras nebijo vandens - tai garantuoja IP68 sertifikatas.

Gerą įspūdį sustiprina didelis 1,28 colio įstrižainės spalvotas ekranas, kuriame patogiai bus galima valdyti visas įrenginio funkcijas ir matyti informaciją. Kompanija yra įsitikinusi, kad vartotojas galės įžiūrėti turinį bet kokiame apšvietime, kas aktualu artėjant saulėtoms vasaros dienoms.

„Haylou Solar LS05” galima pagirti už judėjimui skirtų funkcijų gausą. Laikrodis geba sekti net 12 sporto veiklų ir tai daro labai tiksliai. Už tikslumą pagyrų nusipelno ir pulso matuoklis, galintis savo užduotį atlikti visą parą, kas leis laiku pastebėti tam tikrai širdies ir kraujagyslių sistemos patologijas ar tiesiog geriau sekti, kaip jūsų kūnas susidoroja su fiziniu krūviu. Taip pat, kaip ir dauguma pigesnių produktų, „Solar LS05” geba sekti miegą.

Visą informaciją Bluetooth ryšiu įrenginys perduoda jūsų telefonui (palaikomi tiek Android, tiek iOS prietaisai), o ją patogiai analizuoti galite „Haylou fit” aplikacijoje. Vis dėlto jei nesate didelis sportininkas, „Haylou Solar LS05” taip pat nenusivilsite. Siūloma rinktis iš daug gražių laikrodžio ciferblatų, nustatyti laikmatį, laikrodžio ekrane atvaizduojami pranešimai iš telefono, orų informacija, leidžiama patogiai perjungti grojančią dainą (nereikia traukti telefono iš kišenės) ar įjungti garsinį signalą ir surasti kažkur namuose pasimetusį išmanųjį.

Viską vainikuoja tiesiog neįtikėtina „Haylou Solar LS05” ištvermė. Vienu įkrovimu nedaug naudojant laikrodis veiks net 30 dienų, o nustačius 24h per parą veikiantį pulso matavimą, akumuliatorių reikės įkrauti tik po 15 dienų.

Kaip jau minėjome, paspaudę šią nuorodą tarptautinei rinkai skirtą „Haylou Solar LS05” variantą galite įsigyti vos už 34,40 euro. Į kainą įskaičiuotas ir nemokamas, papildomų mokesčių išvengiantis pristatymas.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Nuomonė
„iPhone X“ nuomonė. „Apple“ sukeltas triukšmas pasiteisino – tai geriausias išmanusis telefonas rinkoje Autorius: Artūras Nalivaiko
Nuomonė
„Samsung Galaxy Note 8“ nuomonė. Geriausias „Android“ išmanusis telefonas, tačiau su dideliu bet Autorius: Artūras Nalivaiko
Straipsnis
Kas yra saugiau išmaniajame telefone – ekrano užrakto šablonas ar PIN kodas? Autorius: Pranešimas spaudai
Naujiena
Planuojamas „Doogee V“ išmanusis su pirštų antspaudų jutiklis ekrane Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Dar vienas išmanusis telefonas su „išpjova“ – „Oukitel U18“ pasirodys mėnesio pabaigoje Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„iPhone 6 Plus“ baterijos pakeitimo už 29 JAV dolerius teks laukti iki balandžio Autorius: Redakcija

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga